KAUNO DVIRAČIŲ LENKTYNĖS‘2017

 

Kauno dviračių lenktynės vyks gegužės 14 d. vietoje planuoto Lietuvos plento taurės Kauno etapo, kaip atskiros klasikinės plento lenktynės. Kviečiame dalyvauti visus dviračių mėgėjus, sportininkus ir komandas, žiūrovus ir sirgalius.

Kas registravosi į Plento taurės Kauno etapą, tų registracija galioja. Rezultatų matavimo paslaugas teiks patikima Latvijos kompanija.
Vieta: M.K. Čiurlionio tiltas, Europos pr., Prietilčio g., Karaliaus Mindaugo pr. Kaune.

Startas-finišas, numerių išdavimas, apdovanojimai ir varžybų centras ant tilto Aleksoto pusėje.

Varžybų metu lenktynių trasoje bus apribotas eismas ir gali važiuoti tik tos distancijos dalyviai.

Kauno dviračių lenktynės vykdomos pagal nuostatos, kuriuos būtina perskaityti prieš registraciją.

Nuostatai susipažinimui.

 

Trasos rato ilgis 7,8 km https://www.strava.com/routes/7421933 
A distancija: 14 ratų / 109,2 km tik A komandoms. 
B distancija: 8 ratai / 62,4 km visiems dalyviams ir B komandoms. 
C distancija: 3 ratai / 23,4 km visiems dalyviams ir Maxi komandoms.

Programa gegužės 14 d.
- 10:00 – 10:50 C distancijos startas ir važiavimas.
– 11:00 – 14:00 A distancijos startas ir važiavimas.
– 14:00 – 16:00 B distancijos startas ir važiavimas.
– 11:30 – 11:45 C distancijos apdovanojimai.
– 15:00 – 15:15 A distancijos apdovanojimai.
– 17:00 – 17:30 B distancijos apdovanojimai.
Numerių išdavimas ir registracija vietoje kiekvienos distancijos dalyviams 1 val. prieš startą.

 

Registracija

Renginyje gali dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio sportininkai ir mėgėjai moterys, vyrai ir vaikai, susipažinę su šiais nuostatais ir jiems pritariantys, užsiregistravę į renginį iki gegužės 11 d. internetu http://www.plentotaure.lt/registracijos-info/ arba varžybų vietoje (ribotos galimybės). Registracija galioja tik užpildžius registracijos formą ir sumokėjus starto mokestį. Nepilnamečiai (iki 18 metų) gali dalyvauti tik su raštišku tėvų arba globėjų sutikimu, kurį privalo pateikti numerio atsiėmimo (registracijos vietoje) metu. Visiems dalyviams privalomi šalmai, be jų neleidžiama startuoti.

 

Rezultatai ir finišas

Kauno dviračių lenktynėse bus asmeninės, komandinės ir amžiaus grupių įskaitos kiekvienoje distancijoje. Bus apdovanoti visų distancijų nugalėtojai ir prizininkai.

Rezultatuose pateikiamas finišo laikas, vieta bendroje ir amžiaus grupės įskaitoje. Komandos vertinamos pagal 3 greičiausių dalyvių rezultatą. C Maxi komandos pagal nuvažiuotus ratus.

 A ir B distancijų finišas uždaromas po greičiausiai finišavusio dalyvio, leidžiant prieš jį važiuojantiems pabaigti ratą. Rezultatai skaičiuojami visiems iš eilės po nugalėtojo laiko už tiek ratų, kiek spėjo nuvažiuoti. C distancijos dalyviams skirta 50 min įveikti 3 ratams (ar kiek suspės).

 

C distancija skirta dviračių bei aktyvaus laisvalaikio mėgėjams, pradedantiems sportininkams. Galima važiuoti 1, 2 ar 3 ratus pagal savo jėgas. Visiems dalyviams bus fiksuotas rezultatas, apdovanoti C amžiaus grupių nugalėtojai. Iš anksto registruotiems dalyviams įteikti atminimo medaliai.  

C distancijos Maxi komandų įskaitoje rekomenduojame startuoti klubų, įmonių, organizacijų, vietos bendruomenių, partijų ir kitų kolektyvų komandoms, kurios bus vertinamos pagal visų komandos narių bendrai nuvažiuotą ratų skaičių (kuo daugiau ratų tuo geriau). Apdovanojamos 3 daugiausiai ratų nuvažiavusios Maxi komandos.

Maxi komandos dalyviai asmeninės registracijos metu turi nurodyti vienodą komandos pavadinimą.   Varžybų dieną vietoje registruoti nariai į komandų sąrašus netraukiami ir startuoja kaip pavieniai dalyviai. C distancijos starto numeriai pagal registracijos laiką.

 

A ir B distancijų, Lietuvos plento taurės dalyviams:

A ilgiausioje distancijoje gali važiuoti tik iš anksto pagal paraiškas registruotos Sporto komandos.

B vidutinėje distancijoje gali važiuoti iš anksto registruotos komandos ir pavieniai dalyviai.

Lietuvos plento taurės dalyviams, užsiregistravusiems ir sumokėjusiems startinį mokestį už antrą Kauno etapą iki gegužės 4 d., registracija galioja. Nieko papildomo daryti nereikia, prieš startą pasiimti numerį ir važiuoti.

Kurie registravosi į Kauno etapą iki gegužės 4 d., bet dar nesumokėjo startinio mokesčio, turi sumokėti iki gegužės 11 d. vakaro arba vietoje.

A ir B distancijose gali registruotis naujos komandos rungtyniauti komandinėje įskaitoje. Būtina pateikti komandinę paraišką (ne mažiau 4 komandos nariai) ir užregistruoti visus narius iš anksto iki gegužės 11 d. Komandinės paraiškos formą ir Tėvų sutikimą nepilnamečiams iki 18 m. parsisiųsti iš registracijos tinklapio. Organizatoriai turi teisę nuspręsti dėl komandos pajėgumo startuoti A distancijoje iki išankstinės registracijos pabaigos.

Nei vienos distancijos komandoms nėra papildomo komandinio mokesčio, tik dalyvio starto mokestis.

A ir B distancijų dalyvių starto numeriai išduodami pagal Bigbank Lietuvos plento taurės 2016 m. rezultatus ir atsižvelgiant į Birštono 2017 m. etapo rezultatus, bei iš A į B distanciją perėjusių dalyvių pajėgumą ir pasirodymą Birštone. Starto koridoriai rikiuojami pagal starto numerius.

 

Registruodamiesi dalyviai patvirtina, kad perskaitė Kauno dviračių lenktynių‘2017 nuostatus, juos supranta, besąlygiškai pritaria jų turiniui ir pasižada juos vykdyti.

 

Kauno dviračių lenktynių informacija skelbiama www.dviratai.lt ir www.plentotaure.lt

Kauno dviračių lenktynių organizatorius VšĮ „Dviratai“.

Renginį remia Iniciatyvos Kaunui

 

Papildoma informacija
Linas Vainius, tel. 8-699-33661 email: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.dviratai.lt