Užsiregistravę dalyviai

*L- laisvalaikio, S - sporto

Nr.Pavardė VardasGimimo metaiKlubasMiestasDistancijaVažiavimo tipas*
1 Adomaitis Egidijus 1991 Runglorious Bastards Vilnius 130 L
2 Agejevas Albertas 1978 Antaris Team Vilnius 175 L
3 Alksmantas Algimantas 1982 DVIRAČIŲ SALONAS cycling team Vilnius 175
4 Antanaitis Arunas 1980 Velomanai Team Kaunas 175 S
5 Arminas Dzeraldas 1971 Kaunas 50
6 Arminiene Vilma 1976 Kaunas 50
7 Astrauskas Linas 1988 CHAIN GANG Vilnius 175 S
8 Azanovas Jurijus 1982 Runglorious Bastards Vilnius 130 L
9 Barysas Marius 1990 Telia Company Vilnius 50 L
10 Baužys Vaidotas 1983 Rngloriuos Bastards Vilnius 130 L
11 Bendikas Tadas 1987 Squad Žasliai 50 L
12 Bendoraitienė Jolanta 1968 Velomanai Kaunas 130 L
13 Bendoraitis Virginijus 1963 Velomanai Kaunas 175
14 Benkevičius Arūnas 1983 Antaris Team Vilnius 175 L
15 Bertlingas Vaidas 1992 Squad Vievis 50 L
16 Beržanskis Mindaugas 1987 D3mon-cycling Klaipėda 175 L
17 BIELSKUVIENĖ DAIVA 1968 BE KOMANDOS VIENIŠIUS ELEKTRĖNAI 50 L
18 Biržietis Gintaras 1968 Jonava 130 L
19 Blaževičius Valentinas 1982 Ukmergė 130 L
20 Bružas Rimas 1968 Gargždai 130 L
21 Buchalcaitė Rasa 1988 Kaunas 50 L
22 Budrys Audrius 1987 Vilnius 130
23 Būgas Remigijus 1985 DS SMITH Vilnius 130 S
24 Builis Ricardas 1965 Antaris Team Vilnius 130 S
25 Buivydas Arturas 1983 VeloSiauliai Siauliai 175 S
26 Buivydas Arturas Buivydas 1983 Velo Siauliai Šiauliai 175 L
27 Burokas Vytautas 1989 BLITZ S-Sportas Vilnius 175 S
28 Butkevičius Robertas 1969 Gargždai 130 L
29 Butrimavičius Marijus 1982 Velonova-Bioracer Trakai 130 S
30 Čepelis Egidijus 1969 Vilnius 130 L
31 Čivilis Elijus 1981 Top Team Cycling Vilnius 175 S
32 Čivilytė Indrė 1986 Tiesiogateik Vilnius 50 L
33 Daunoras Vytautas 1991 Kaunas 130 L
34 Dinda Remigijus 1976 Minam100 Vilnius 130 L
35 Dindė Renata 1978 Minam100 Vilnius 130 L
36 Dobilinskas Martynas 1983 Vilnius 130 S
37 Dovidavičius Karolis 1989 BLITZ S-Sportas Vilnius 175 S
38 Dumbrava Nerijus Dumbrava 1981 Rngloriuos Bastards (LGBT friendly - Gregario) Vilnius 130 L
39 Džiaugys Manvydas 1990 Vytauto Didžiojo universitetas Kaunas 175 S
40 Dzimidavičius Arūnas 1986 Elektrėnai 130 L
41 ErvinKep ErvinKep 1945 Kaliningrad 50
42 Fedorcovas Albertas 1971 Vilnius 50 L
43 Flaksis Martins 1986 ZZK TEAM Riga 175 S
44 Gaidukevič Marek 1982 Antaris Team Vilnius 130 L
45 Gailevičius Deividas 1984 Best Team Init Kaunas 130 L
46 Galinskas Andrius 1984 Kaunas 130 L
47 Galinskis Gintaras 1966 AUTOGALIŪNAS Šiauliai 130 L
48 Garalevičius Robertas 1973 Audax Randonneurs Trakai 175
49 Gavelis Povilas 1979 Colibri Cycling Team Vilnius 130 S
50 Gedminas Andrius 1986 VELO Šiauliai Šiauliai 175 L
51 Gedminas Kestutis 1979 VELO Šiauliai Vilnius 175 S
52 Gindrėnas Martynas 1981 Runglorious Bastards Vilnius 130 L
53 Giraitis Mindaugas 1990 Colibri Cycling Team Vilnius 175 S
54 Girdvainis Gedas Girdvainis 1985 girdvainis.lt Telšiai 175
55 Glemža Gediminas 1987 Rentway Panevėžys 50 L
56 Glinskis Vaidas 1982 MSTeam Kaunas 50 S
57 Gribovskij Romanas 1981 Dviratai-Daistatus Kaunas 175
58 Grikšas Arūnas 1977 Vilnius 130 L
59 Grybauskas Žilvaras 1989 Kaunas 130 L
60 indrisiunas valdas 1961 vilnius 175
61 Ivašauskas Andrius 1982 Best Team Init Kaunas 130
62 Jakavičius Andrius 1980 Kaunas 50 L
63 Jakimčius Giedrius 1988 BLITZ S-Sportas Vilnius 175 S
64 Jakubauskas Simonas 1980 Vilnius 130 L
65 JamesFrobe JamesFrobe 1967 Bosna 175
66 Jankauskas Darijus 1998 Vilnius 130
67 Jankauskas Darijus 1998 Vilnius 130 L
68 Jankauskas Rolandas 1983 Giraites k. 130 L
69 Jankūnas Dainius 1988 Kaunas 175 L
70 Janušaitis Paulius 1983 Dviratai-Daistatus Garliava 175 S
71 Januška Saulius 1989 Dviratai-Daistatus Kaunas 50 S
72 Januškevičius Jovaldas 1975 Jokers - Santa Monica Networks Kaunas 175
73 Jasinskas Algirdas 1994 Vilnius 130 S
74 Jocys Vykintas 1984 VELO Šiauliai Šiauliai 175 L
75 Jonikas Mantas 1980 Vilnius 130 S
76 Jonuškaitė Asta 1977 Antaris Team Vilnius 175 L
77 Juodis Aurimas 1985 survivalfood.eu Vilnius 130 L
78 Jurgutavičius Tomas 1979 Antaris Team Vilnius 175 S
79 Juškelis Paulius 1983 Kaunas 130 L
80 Kabašinskas Rimas 1982 Kaunas 130 L
81 Kameneckas Justinas 1980 #unbreakable Vilnius 130 L
82 Kanevičius Rimas 1976 Vilnius 130 S
83 Kavaliauskas Egidijus 1971 Velo Šiauliai Šiauliai 175 L
84 Kazlauskas Artūras 1979 AA Vilnius 50 L
85 Kazlauskas Pijus 2001 Vilnius 175 S
86 Kiela Dainius 1972 S-Sportas Vilnius 175 S
87 Kirmeliavičius Darius 1985 Antaris Team Vilnius 175 S
88 Klimas Romas 1995 Squad Vievis 50 L
89 Kobyfa Andrej 1987 Audax Randonneurs Trakai 175
90 Korsakas Mindaugas 1975 MK Vilnius 130 S
91 Kovalenka Jevgenijus 1992 Kaunas 130 L
92 Kriaučiūnas Nerijus 1988 Neramus Vėjas Kaunas 50 L
93 Kripaitis Liudas 1983 Telia Company Vilnius 130 L
94 Kuncaitis Nerijus 1973 Impuls racing team Vilnius 175 S
95 KVEKŠAS JUOZAS 1962 GARGŽDAI 50 L
96 Laucius Tautvydas 1967 Elektrėnai 175 S
97 Laužikas Paulius 1983 Kitas Reikalas Vilnius 175 L
98 Lelekauskas Paulius 1977 Dviratai-Daistatus Kaunas 175 S,L
99 Linkevičius Artūras 1989 Vilnius 130 L
100 Lunytė Jurgita 1990 Kaunas 130
101 Maciulis Kestutis 1970 SKYDEVIL MARIJAMPOLE 175 S
102 Martinkevič Gabriel 1976 Antaris Team Vilnius 175 S
103 Mašanauskas Valdas 1991 Vilnius 175 S
104 Matulevičius Saulius 1982 Alytus 175 S
105 Matulis Romanas 1973 Antaris Team Vilnius 130 L
106 Mikutis Arvydas 1959 Audax Randonneurs Ukmergė 175 L
107 Minsevicius Marius 1983 Telia Company Vilnius 130 L
108 Mintauskas Aivaras 1992 DVIRAČIŲ SALONAS cycling team Vilnius 175 S
109 Miškevičienė Agnė 1973 Velomanai team Kaunas 130 L
110 Morkūnas Edvinas 1982 Neramus Vėjas Kaunas 50 L
111 Motuzas Renatas 1972 Top Team Cycling Vilnius 130 S
112 Nariūnas Giedrius 1976 Vilnius 130 L
113 Oftas Nerijus 1986 VELO Šiauliai Šiauliai 175 L
114 Okienė Lina 1974 Minam100 Vilnius 130 L
115 Ožeraitis Tomas 1992 Kaunas 130 L
116 Pareigis Remigijus 1986 Antaris Team Vilnius 175 S
117 Pašvenskas Mindaugas 1980 Runglorious Bastards Vilnius 130 L
118 Pašvenskas Mindaugas 1980 Runglorious Bastards Vilnius 130 L
119 Paukštaitis Gintaras 1974 Velomanai Team Kaunas 130 L
120 Pavlovs Evalds 1989 ZZK TEAM Riga 175 S
121 Pečiulis Augustinas 1965 Vėjas-Šakiai Šakiai 130 L
122 Pečiulytė Agnė 1993 Vėjas-Šakiai Šakiai 130 L
123 Pesliakas Adomas 1977 Kitas Reikalas Vilnius 175 L
124 Petrauskas Ričardas 1971 Kaunas 50 L
125 Petrikas Genadijus 1969 Kitas reikalas Vilnius 175 L
126 Petrusevicius Rimas 1973 Velonova Bioracer Vilnius 175 S
127 Pileckis Nerijus 1983 Svenheim Team Vilnius 130 L
128 Pivoriūnas Jonas 1983 Runglorious Bastards Vilnius 130 L
129 Pivoriūnė Eglė 1982 Minam100 Vilnius 130 L
130 Pleikė Rūta 1990 Vilnius 130 L
131 Pleikys Justinas 1981 Vilnius 130
132 Pocius Irmantas 1990 Kaunas 130 L
133 Pocius Karolis 1985 Runglorious Bastards Vilnius 130 L
134 Polozov Andrej 1974 AA Vilnius 50 L
135 Povilaitis Paulius 1987 Telia Company Vilnius 130 L
136 Povilaitytė Lina 1984 Vilnius 130 L
137 Račinskij Ričard 1980 Vilnius 50 L
138 Radzevičius Rimas 1972 Audax Randonneurs Trakai 175
139 Radzevičius Vaidotas 1983 Runglorious Bastards Vilnius 130 L
140 Rakauskas Vaidas 1993 "Squad" Elektrėnai 50 L
141 Rasiulis Jonas 1984 Vilnius 130 L
142 Rasiulis Marijus 1990 Vilnius 130 L
143 Redeckis Rokas 1992 Velopeak Hunters Klaipeda 175 S
144 Rudelis Henrikas 1976 LLK Lentvaris 175 L
145 Rudys Jonas 1980 Ultrabike - Everest Team Vilnius 175 S
146 Sakeris Rimantas 1963 Victoria Gargždai 50 L
147 Samajauskas Rolandas 1969 Dviratai-Daistatus Kaunas 50 S
148 Samuilovas Andrius 1977 Velopeak Hunters Klaipeda 50 L
149 Sankauskas Donatas 1985 Velomanai Team Kaunas 130 L
150 Saulevičius Andrius 1990 Best Team Init Kaunas 130 L
151 Ščiukas Linas 1993 neturiu... plius dar esu vienišas :D Kaišiadorys 175 S
152 Šeibak Marijus 1981 vilnius 175 L
153 Šiaulys Eitaras 1982 Runglorious Bastards Klaipėda 130 S,L
154 Šimkus Danielius 1988 VeloPeak Hunters Klaipėda 175 S
155 Sirvydis Vaidas 1967 hydro Kaunas 130 L
156 Šivickas Egidijus 1976 Vilnius 175 L
157 Sliesarevas Nerijus 1980 D3mon Cycling Klaipėda 175 L
158 Smilingis Dainius 1986 Klaipeda 175 L
159 Stankus Mindaugas 1994 Velo Šiauliai Šiauliai 175 L
160 Staskevicius Ignas 1981 Audax Randonneurs Elektrenai 175
161 Statauskas Mindaugas 1982 be klubo Vilnius 175 L
162 Stonkuvienė Lina 1990 Vilnius 175 L
163 Štuopienė Inga 1974 Antaris Team Vilnius 130 L
164 Štuopis Anicetas 1975 Antaris Team Vilnius 175 L
165 Šukys Mintautas 1993 Lietuvos Kariuomenė Vilnius 130 L
166 Survila Laimonas 1972 Vėjas – Šakiai Kaunas 175 S
167 Survilas Romas 1986 Vilnius 130 L
168 Tamošauskas Edgaras 1987 Vilnius 130
169 Tamošiūnas Mantas 1992 Vilnius 130 L
170 Tamulėnaitė Eglė 1993 Kaunas 50 L
171 Tomaševičius Julius 1974 TRItonas Vilnius 175
172 Tomaševičius Julius 1974 TRItonas Vilnius 175 S
173 Tubytė Ernesta 1989 Velopeak Hunters Vilnius 175 S
174 Umbražiūnas Marius 1978 Team Mario Vilnius 130 S
175 Urbonaitė Ernesta 1985 Antaris team Vilnius 130 L
176 Urbontaitis Mindaugas 1989 Telia Company Vilnius 130 L
177 Vabalas Rokas 1988 Racing Hearts Vilnius 175 S
178 Vaičius Gytis 1979 D3mon cycling Klaipėda 175 L
179 Vaigauskas Julius 1986 Vilnius 50 L
180 Varnas Mantvydas 1983 Vilnius 130 L
181 Venclovaitis Algirdas Tomas 1988 LLK Trakai 175 L
182 Verikienė Aušra 1986 Minam100 Vilnius 130 L
183 Veželis Modestas 1992 Squad Vievis 50 L
184 Visockas Arūnas 1971 Svenheim Team Vilnius 130 S
185 Vitkus Mantas 1991 Vilnius 50 L
186 Zaveckas Donatas 1978 www.mousetrap.guru Kaišiadorys 130 S
187 Zdanevičius Jokūbas 1990 Velopeak Hunters Klaipėda 175 S
188 Žižiūnas Andrius 1984 Vilnius 130 L

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com