Gran Fondo Jonava-Ukmergė 2018-05-27 dalyvių finišo laikas

Gran Fondo Jonava-Ukmergė dviračių maratonas 2018-05-27

 

Gran Fondo Jonava-Ukmergė nevaržybinis dviračių maratonas 2017 m. gegužės 27 d. Tikslas – populiarinti dviračių sportą visiems ir ilgo nuotolio dviračių maratonus Lietuvoje.

Tai Dviratai Gran Fondo‘2018  turo pirmas dviračių maratonas. Planuojame 4 Gran Fondo 2018 m. (Jonava, 4 Sostinės, Kaunas-Marijampolė, Elektrėnai) http://dviratai.lt/renginiai.html

 

Sudalyvavę visuose 4-se Gran Fondo po Elektrėnų finišo gaus išskirtinį medalį. 

 

Startas 10 val. gegužės 27 d. Numerių išdavimas ir registracija nuo 8:45 val. Bendras instruktažas prieš startą 9:55 val.

 

Starto ir finišo vieta prie Jonavos sporto arenos Žeimių g. 17, Jonavoje. Dalyvių mašinų parkavimas VIP zonoje už arenos šono. Išankstinė registracija iki gegužės 25 d. 17 val. Pirmiems 100-tui iš anksto registruotų dalyvių atminimo medaliai po finišo.  Tarpiniai finišai ir kontroliniai punktai Liukonyse, Musninkuose, Širvintose ir Ukmergėje prie organizatorių automobilio. Punktai veiks ribotą laiką. Bus paskelbta prieš startą. Finišas ir laiko fiksacija Jonavos sporto arenoje uždaromas 19 val.

 

Trasa

Trumpas maršrutas 118 km https://www.strava.com/routes/13414393 TAISYTAS
Pilnas maršrutas 175 km https://www.strava.com/routes/12815116

Abu maršrutai važiuoja prieš laikrodžio rodyklę ir išsiskiria Liukonyse. Atvažiavus į Liukonis, jų gale T-sankryžoje sukti dešinėn, už ~150 m. stotelėje kontrolinis punktas. Ten 118 km dalyviai apsisuka ir važiuoja į Ukmergę. Ilgos 175 km dalyviai toliau važiuoja tiesiai pro Čiobiškį-Musninkus į Širvintas. Viskas bus paaiškinat prieš startą.

 

Parsisiųsti gpx failus iš šių nuorodų.

Trasos parinktos asfaltuotais ramaus eismo keliais su gražiu kraštovaizdžiu. Vidutinė važiavimo trukmė ~4-8 val. pagal distanciją.
Važiavimas savarankiškai su navigacija pagal duotą maršrutą.

Visi dalyviai turės vadovautis trasos aprašymu ir gpx failu trasos sekimui. Rekomenduojame įsirašyti trasos maršrutą į telefoną ar navigatorių. Maršrutai nepaženklinti, bet lengvai atpažįstami. Dalyviai starte gaus maršruto aprašymą ir schemą, prieš startą bus instruktažas.

Važiavimas vyksta bendro naudojimo keliuose be eismo apribojimų, visi dalyviai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių ir kiekvienas atsakingas už savo elgesį bei jo pasekmes.

Kiekviename maršrute bus lydintis transportas, maitinimo ir kontrolės punktas. Iš anksto registruoti dalyviai prieš startą gaus maršruto aprašymą ir žemėlapį. Registruotiems vietoje - pagal galimybes. Maitinimo punktuose bus pasiūlyta atsigerti ir užkasti, techninė pagalba. Jie veiks ribotą laiką.

 

Registracija iki gegužės 25 d. 17 val. internetu arba vietoje. Kas registruosis ir darys pavedimą penktadienį 05.25 d. po 11:50 val. turi atsinešti į startą pavedimo kopiją, kaip mokėjimo patvirtinimą. Kitu atveju mokėjimas vietoje.

Išankstinė registracija galioja tik užpildžius duomenis ir sumokėjus startinį mokestį 12 eur į  VšĮ „Dviratai“ sąskaitą nr. LT707300010124710435, AB bankas „Swedbank“. Mokėjimo paskirtyje nurodyti: Jonava ir dalyvio vardą pavardę (visų dalyvių, jei mokama už kelis). Trims ir daugiau šeimos nariams 15 proc. nuolaida.

Mokestis ir registracija starto vietoje 15 eur. Nepilnamečiai gali dalyvauti tik su tėvais ar globėjais, pateikus jų raštišką sutikimą numerio išdavimo metu starto vietoje. Rekomenduojama ne jaunesni kaip 2002 m. gimimo.

Dalyvis gauna: starto numeris, maitinimo talonas šiltam maistui po finišo Jonavoje; 2 maitinimo-kontroliniai punktai trasoje; lydintis transportas ir pagalba trasoje; laiko fiksavimas.

 

Važiavimo tvarka

Po bendro neutralaus starto prie Jonavos sporto arenos dalyviai paskui teisėjo automobilį važiuoja per Jonavą iki Saulės g. Prauliuose, kur iš eigos duodamas techninis startas. Tada dalyviai išsiskirsto į grupes pagal savo tempą ar pavieniui ir važiuoja pasirinktą trasą jiems patogiu greičiu, sustodami pailsėti kada jiems patogu. Dalyviai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių.  

Dalyviai turi važiuoti tuo maršrutu, kuriam užsiregistravo. Trasoje galima keisti maršrutą Liukonyse (trumpiausiu 117 km į Ukmergę arba ilgesniu pro Musninkus) arba Musninkuose (175 km pilnas arba kampo kirtimas 170 km (jei pritrūks jėgų ir užeis silpnumo akimirka). Apie šiuos keitimus būtina informuoti tarpiniame punkte ir finiše. Tarpiniai punktai bus nurodyti kiekvienai trasai.

Visi dalyviai privalo važiuoti su starto numeriais ant vairo. Numeris turi būti gerai matomas, uždėtas tvarkingai. 

 Visi dalyviai privalo pasižymėti kontrolės-maitinimo punktuose, gaudami antspaudą ant numerio.

 

Finišavus iškart privaloma pasižymėti finiše savo laiką. Po finišo prie Jonavos sporto arenos dalyviai gaus maitinimo taloną į piceriją „Pollo“ Vasario 16-os g. 1A Jonavoje. http://pollotrattoria.lt/ Dalyviai su maisto talonu gaus specialiai paruošto plovo porciją (vegetarams troškinys).

Dalyviai privalo važiuoti tvarkingu dviračiu su veikiančiais stabdžiais. Pasiimti su savimi atsarginę kamerą, pompą, menteles padangos montavimui, daugiafunkcinį įrankį, pinigų, gertuvę, telefoną. Apsirengti pagal orą. Rekomenduojamas šalmas, kepurė ir akiniais nuo saulės. Esant saulėtam orui – įdegio kremas su didele apsauga nuo UV spindulių. Galima pasiimti vieną nedidelę kuprinę su asmeniniais daiktais, papildomais rūbais ir padėti ją lydinčią mašiną, kur pasiimsite ko reikia maitinimo punktuose ar finiše.

Lydinčiose mašinose bus pompa, atsarginių kamerų (pardavimui), vanduo, sausainiai, meduoliai. 

Nepataisomai sulūžus dviračiui ar kitu rimtu atveju organizatoriai paims dalyvį su dviračiu į savo mašiną ir paveš iki finišo Jonavoje. Vietų skaičius ribotas.

 

Dalyvio atsakomybė.

Dalyviai patys atsako už savo turtą ir sveikatą, materialinę ir kitokią žalą sau ir aplinkiniams susijusią su dalyvavimu renginyje. Dalyviai patys turi pasikeisti pradurtą kamerą kelyje. Dalyviai neturi jokių pretenzijų organizatoriams dėl nelaimingų atsitikimų ar materialinių nuostolių.

 Gran fondo dviratininkų tradicija atsirado Italijoje prieš 100 metų. „Gran fondo“ reiškia „didelį pamatą, ilgą distanciją, didelę ištvermę“. Gran fondo – tai masinės dviračių mėgėjų varžybos ir nevaržybiniai maratonai ilgoje distancijoje virš 100 km, dažnai su žvyrkelių ar grindinio atkarpomis. Italijoje gimusi tradicija populiari Europoje ir Šiaurės Amerikoje, kur tokie renginiai sutraukia iki 30 tūkst. dalyvių. VšĮ „Dviratai“ organizuoja Gran Fondo maratonus nuo 2011 m.

Informacija tel. 8-699-33661 Linas Vainius, VšĮ Dviratai valdybos narys

 

Organizatoriai VšĮ „Dviratai“ www.dviratai.lt

Partneris: Jonavos Kūno kultūros ir sporto centras http://www.jkksc.lt/

Jonavos sporto arena http://www.jonavosarena.lt/

 

Dalyvius maitina picerija „Pollo“ https://www.facebook.com/POLLO.Trattoria.Jonava/