Gran Fondo Jonava 2019-05-1 dalyvio atmintinė

Distancija 108 km: Ukmergė>Pabaiskas>Gelvonai>Liukonys>Upninkai>Markutiškės>Prauliai>Bukonys>Deltuva>Ukmergė.

Distancija 165 km: Ukmergė>Pabaiskas>Kaliakiemiai>Bagaslaviškis>Širvintos>Bartkuškis>Musninkai>Čiobiškis>Liukonys>Upninkai>Markutiškės>Prauliai>Bukonys>Deltuva>Ukmergė.

1) Starto ir finišo vieta ta pati – Užupio kavinė, Vilniaus g. 59 Ukmergė. Priešais PC IKi.

2) Dalyvis starte gauna starto numerį ir maisto taloną pietums trasoje. 

 Numeris tvirtinamas ant vairo, kad būtų nesulankstytas ir gerai matomas, taip pat matomi rėmėjai. Iš pagarbos šio renginio organizatoriams ir partneriams. Netvarkingai pakabinto, užlankstyto numerio rezultatas gali būti nefiksuojamas.

3) Finišas ir laiko fiksacija. Kontroliniuose punktuose 108 km Upninkuose ir 165 km distancijai Širvintose ir Upninkuose teisėjai uždės antspaudus ant numerių.

Finišavęs dalyvis ateina į Užupio kavinę, kur buvo registracija ir teisėjas jam užfiksuos laiką ir įteiks atminimo medalį. Jei keitė ar trumpino distanciją – apie tai įspėja teisėją. Dalyvis kavinėje pateikia maitinimo taloną ir gauna vištienos kepsnį su ryžiais ir daržovėmis. Vegetarams blynai su špinatais ir sūriu. Papildomas maistas savo sąskaita.

4) Maitinimas trasoje kontrolės punkte prie teisėjų mašinų. Sausainiai, bananai, užkandžiai, vanduo, gėrimai. Planuojamas pagrindinis maitinimo punktas Upninkuose. 

5) 165 km distancijos dalyviai kviečiami kavos Širvintose, kavinė „Terasa“, I.Šeiniaus g. 4, Širvintos.

Meniu: juoda kava ir desertas. Kavinė prekiauja 8 rūšių kava. Norint kitokios (latte, capucino, etc.), reikia primokėti 1 eur. Visa kita iš meniu savo sąskaita.

 

6) Starto tvarka.

 Kiekvienos distancijos startas atskirai, paskui lydinčią mašiną su įjungtu švyturėliu. Startas ramus neutralus per miestą iki ženklo "Ukmergė". Toliau dalyviai važiuoja savarankiškai pasirinktą trasą.

 

7) Rekomenduojame vežtis talpias gertuves (gal 2 vnt.), javainių, bananų ar kitų užkandžių. Reguliariai gerti ir valgyti tarp kontrolės punktų.

8) Dalyviai turi vežtis su savimi atsarginę kamerą, įrankių komplektą, padangų menteles ir pasikeisti kiaurą kamerą ar smulkius gedimus patys. Smulki pagalba kelyje tik pagal galimybes. Jei rimta situacija ir dalyvis negali toliau važiuoti, jis skambina pagalbos telefonu trasos teisėjų mašinai ir bus paimtas su dviračiu bei po renginio parvežtas į startą.

13) Trasoje budės 2 teisėjai su automobiliais. Juose bus vanduo, hipotoninis gėrimas, pompa, atsarginių kamerų (nusipirkti). Dalyviai gali pasidėti į lydintį transportą savo daiktus, bet dalis mašinų į finišą atvažiuos vėlai. Prieš startą ant mašinų priekinio stiklo bus užrašyta, kur kuri važiuoja.

14) Teisėjų kontaktai:

Linas Vainius t. 867568116, 165 km trasa.

Darius Pekarskas t. 869826426 108 km.

Arūnas Rutkauskas t. 8686-36022, kontrolės ir maitinimo punktas.