Gran Fondo Jonava 2019-05-1 dalyvio atmintinė

Distancija 118 km: Jonava>Prauliai 4,5 km>Lukšiai>Markutiškės>Upninkai>Liukonys 38 km vanduo,  kontrolės punktas>Gelvonai>Pabaiskas>Vaitkuškis>Ukmergė 78 km (pietūs) > Deltuva> Bukonys>Pasraučiai>Petrašiūnai>Prauliai>Jonava.

Distancija 175 km: Jonava>Prauliai 4,5 km>Lukšiai>Markutiškės>Upninkai>Liukonys 38 km vanduo, kontrolės punktas>Čiobiškis-Musninkai>Bartkuškis> Puoriai>Širvintos 85 km (pietūs)>Žemosios Viešės>Bagaslaviškis>Kaliakiemiai>Pabaiskas>Vaitkuškis>Ukmergė 78 km (vanduo) > Deltuva> Bukonys>Pasraučiai>Petrašiūnai>Prauliai>Jonava.

1) Starto ir finišo vieta ta pati – Jonavos sporto arena, Žeimių g. 17, Jonava.

2) Jonavos sporto arenoje dalyviams skirtos 2 rūbinės su dušais vyrų ir moterų persirengti prieš startą ir po finišo. Išvažiuojant į trasą rūbinėje nepalikti savo daiktų. Registracija ir numerių išdavimas šalia rūbinės. 

Dalyvis starte gauna starto numerį ir maisto taloną pietums trasoje. 

 Numeris tvirtinamas ant vairo, kad būtų nesulankstytas ir gerai matomas, taip pat matomi rėmėjai. Iš pagarbos šio renginio organizatoriams ir partneriams. Netvarkingai pakabinto, užlankstyto numerio rezultatas gali būti nefiksuojamas.

3) Finišas ir laiko fiksacija. Kontroliniuose punktuose 118 km Ukmergėje ir 175 km distancijai Širvintose teisėjai uždės antspaudus ant numerių.

Finišavęs dalyvis ateina į Jonavos sporto areną, kur buvo registracija ir teisėjas jam užfiksuos laiką ir įteiks atminimo medalį. Jei keitė ar trumpino distanciją – apie tai įspėja teisėją. Tada persirengti, valgyti ir kt.

4) Dalyvis nurodytoje kavinėje trasoje ir po finišo pateikia maitinimo taloną ir gauna nustatytą porciją. Papildomas maistas savo sąskaita.

4.1. Trumpos distancijos dalyviai pietauja Ukmergėje, Užupio kavinė, Vilniaus g. 59 (medinis namas kitoje gatvės pusėje priešais IKI). Vištienos kepsnelis su ryžiais ir daržovėmis. Vegetarams ryžių ir daržovių porcija. Visa kita savo sąskaita iš meniu. Čia stovės trasos teisėjas ir kontrolinis punktas. Būtina gauti antspaudą ant numerio.

4.2. Ilgos distancijos dalyviai pietauja Širvintose, kavinė „Terasa“, I.Šeiniaus g. 4, Širvintos.

Meniu: juoda kava, kibinas su vištiena arba kiauliena (vegetarams su grybais) ir ekleras. Kavinė prekiauja 8 rūšių kava. Norint kitokios (latte, capucino, etc.), reikia primokėti 1 eur. Visa kita iš meniu savo sąskaita.

 

4.3 Po finišo maitinimas bus nurodytas vėliau.

 

5) Starto tvarka.

 Kiekvienos distancijos startas atskirai, paskui lydinčią mašiną su įjungtu švyturėliu. Startas ramus neutralus per miestą, pravažiavus 2 geležinkelio pervažas, iki ženklo „Jonavos pabaiga“. Toliau dalyviai važiuoja savarankiškai pasirinktą trasą.

6) Pirmas kontrolės-gėrimo punktas Liukonyse, 38 km nuo starto.

Liukonių gyv. gale privažiavus sankryžą VISI suka į dešinę pagal rodyklę „Čiobiškis 10 km“. Už 100 m dešinėje autobusų stotelė, čia kontrolinis-gėrimo punktas.

7) Stotelėje Liukonyse išsiskiria Trumpa 118 km ir Ilga 175 km distancijos. Čia dar galima apsispręsti ir pasikeisti distanciją. Su sąlyga, kad nebetiks maisto talonas, ir žmogus pietaus savarankiškai. Toks žmogus finiše dėl rezultato turi įspėti, kad pakeitė distanciją.

8) Trumpos 118 km distancijos dalyviai apsisuka, grįžta į sankryžą ir toliau važiuoja tiesiai, pagal ženklą „Ukmergė 30 km“.

9) Ilgos 175 km distancijos dalyviai iš Liukonių stotelės važiuoja toliau Čiobiškio>Musninkų kryptimi.

10) Vanduo prieš startą bus Jonavos sporto arenoje. Pietų metu kavinėse. Trasoje – lydinčiuose automobiliuose. Taip pat Unisport hipotoninio gėrimo iš Maistas Sportui.

11 Rekomenduojame vežtis talpias gertuves (gal 2 vnt.), javainių, bananų ar kitų užkandžių. Reguliariai gerti ir valgyti tarp kontrolės punktų.

12) Dalyviai turi vežtis su savimi atsarginę kamerą, įrankių komplektą, padangų menteles ir pasikeisti kiaurą kamerą ar smulkius gedimus patys. Smulki pagalba kelyje tik pagal galimybes. Jei rimta situacija ir dalyvis negali toliau važiuoti, jis skambina pagalbos telefonu trasos teisėjų mašinai ir bus paimtas su dviračiu bei po renginio parvežtas į startą.

13) Trasoje budės 4 teisėjai su automobiliais. Juose bus vanduo, hipotoninis gėrimas, pompa, atsarginių kamerų (nusipirkti). Dalyviai gali pasidėti į lydintį transportą savo daiktus, bet dalis mašinų į finišą atvažiuos vėlai. Prieš startą ant mašinų priekinio stiklo bus užrašyta, kur kuri važiuoja.

14) Teisėjų kontaktai:

Linas Vainius t. 867568116, ilga trasa, budės kelyje.

Darius Pekarskas t. 869826426, trumpa trasa, kontrolės punktas Širvintose.

Arūnas Rutkauskas t. 8686-36022, kontrolės ir vandens punktas Liukonyse, finišo fiksacija.