Dalyvių starto sąrašas ir komandinių įskaitų sudėtis žemiau šiame puslapyje.

 

2017-07-16 Kaišiadorių dviračių turas - plento dviračių lenktynės Kaišiadorių mero taurei laimėti ir dviračių mėgėjų šventė.

Šiose lenktynėse gali dalyvauti visi dviračių mėgėjai ir sportininkai. Bus atskira 2,2 km trumpa trasa Vaikų lenktynėms.

Išankstinė registracija iki 2017 m. liepos 11 d.  arba vietoje ne vėliau 1 val. prieš startą.

Nuostatai, būtina susipažinti prieš registraciją ir startą.

Varžybų centras ir starto-finišo vieta pramogų centre „Pas Radvilą“.

Dalyviai gali pasirinkti važiuoti 1, 2 arba 3 ratus atitinkamai 45, 90 arba 135 km. 

Pagrindinė lenktynių trasa važiuojant ratu 45 km prieš laikrodžio rodyklę Kaišiadorys (Gudiena) Žaslių g. – Žasliai-Stabintiškės-Zūbiškės-Gegužinė-Palomenė– Kaišiadorys Palomenės g. Važiuojantys kelis ratus iš kelio 1801 suka kairėn į kelią 1809 sankryžoje į Žaslius. Finišuojantys po savo rato toje sankryžoje važiuoja tiesiai į finišą.

 

Programa liepos 16 d.

12:00 Dviratininkų paradas 8 km ramiai. Kviečiami visi sportininkai, mėgėjai ir Kaišiadorių gyventojai. Dalyvavimas parade nemokamas. 

12:50 val. Pagrindinių lenktynių startas 45/90/135 km. 

13:00 Vaikų lenktynių startas Kaišiadorių mieste. 
17:00 Apdovanojimai

 

KOMANDINĖ ĮSKAITA Sporto 135 KM

1) STAKI- Technorama
1. Tomas Gembeckas 1996 V-Elite
2. Matas Jankauskas 1998 V-Elite
3. Gediminas Kaupas 1988 V-Elite
4. Venantas Lašinis 1997 V-Elite
5. Kasparas Punkrys 1998 V-Elite
6. Paulius Šiškevičius 1993 V-Elite


2) Top Team - UltraBike

1. Elijus Čivilis 1981 V30
2. Andrėjus Dolgovas 1987 V30
3. Arnoldas Valiauga 1992 V-Elitas
4. Lukas Talačka 1994 V-Elitas
5. Aleksandras Malakauskas 1974 V-40
6. Tomas Mockevičius 1989 V-Elitas
7. Paulius Valiukas 1999 V-Elitas
8. Tomas Mikšto 2000 V-Elitas
9. Artūr Cheremisinov 1999 V-Elitas

 

3) Velomanija - Koldas
1. Eimantas Gudiškis 1992 V-Elite
2. Justas Klimavičius 1992 V-Elite
3. Audrius Žemaitaitis 1991 V-Elite
4. Airidas Videika 1994 V-Elite
5. Karolis Volungevičius 1982 V-30


4) BLITZ S-Sportas
1. Giedrius Jakimčius 1988 V-Elite
2. Maksimas Seluchinas 1981 V30
3. Paulius Sanajevas 1987 V30
4. Laurynas Ropė 1989 V-Elite


5) UMARAI - R. Sargūno SG
1. Arturas Kačerauskas 1977 V40
2. Povilas Šideikis 1998 V-ELITE
3. Rokas Gelžinis 1998 V-ELITE
4. Dovydas Stankevičius 1998 V-ELITE
5. Matas Antanavičius 1998 V-ELITE


6) EVELO TEAM
1. Ivo Vilumovs 1985 V30
2. Girts Vevers 1973 V40
3. Kristaps Knops 1985 V30
4. Nauris Inovskis 1981 V30
5. Sandis Akis 1975 V40
6. Aldis Eglitis 1973 V40


7) Jokers – Santa Monica Networks
1. Aidas Šemežys 1982 V30
2. Algimantas Janušauskas 1974 V40
3. Danielius Jurna 1978 V30
4. Jovaldas Januškevičius 1975 V40
5. Mindaugas Zlatkus 1976 V40
6. Tomas Ivanauskas 1976 V40
7. Justas Ožiūnas 1985 V30


8) CHAIN GANG
1. Linas Astrauskas 1988 V-Elite
2. Justinas Noreika 1988 Elite
3. Paulius Balčiūnas 1989 V-Elite
4. Vytautas Kaupas 1982 V30
5. Mykolas Mačiulis 1987 V30

 

9) Viesulo SC - SK Vėtrungė
1. Rojus Adomaitis 1998 V-Elite
2. Justas Beniušis 1997 V-Elite
3. Arvydas Birenis 1998 V-Elite
4. Svajūnas Strakšys 1998 V-Elite

5. Darijus Džervus 1990  V-Elite

 

10) VeloPeak Hunters
1. Jokūbas Zdanevičius 1990 V-Elite
2. Simas Simanauskas 1991 V-Elite
3. Donatas Bajorūnas 1992 V-Elite
4. Rokas Redeckis 1992 V-Elite
5. Vladislav Dementjev 1995 V-Elite
6. Hans Christiaensen 1971 V40

 

11) FOCUS Vilnius
1. Vitalis Vareikis 1969 V40
2. Tadas Malinauskas 1980 V30
3. Tomas Mateliūnas 1985 V30
4. Marius Stasiūnas 1988 V-Elite

 

KOMANDINĖ ĮSKAITA Mėgėjai 90 KM

1) Velo-Ghost Veloma
1. Vilmantas Vilinauskas 1979 M2
2. Simas Kondrotas 1985 M2
3. Andrej Jarovoj 1977 M2
4. Markas Fiodorovas 1974 M2
5. Saulius Grigutis 1979 M2
6. Pranas Knieža 1973 M2
7. Mindaugas Beržanskis 1987 M2
8. Mantas Beržanskis 1990 M2


2) Velomanai Team
1. Audrius Meskys 1969 MEG-V2
2. Irmantas Kvietinskas 1972 MEG-V2
3. Algis Vinskas 1974 MEG-V2
4. Gintaras Paukštaitis 1974 MEG-V2
5. Eimantas Miškevičius 1981 MEG-V2
6. Povilas Adomaitis 1991 MEG-V2


3) Antaris Team
1. Darius Kirmeliavičius 1985 MEG-V2
2. Tautvydas Graužinis 1990 MEG-V2
3. Marijus Burinskas 1991 MEG-V2
4. Tomas Jurgutavičius 1979 MEG-V2
5. Nerijus Vilčinskas 1964 V50


4) Runglorious Bastards
1. Nerijus Dumbrava 1981 MEG-V2
2. Gediminas Miškinis 1981 MEG-V2
3. Tomas Urbonaitis 1981 MEG-V2
4. Karolis Pocius 1985 MEG-V2

5. Paulius Paukštis 1996 MEG-V2


5) Dviratai-Daistatus
1. Rimas Baltrušis 1974 MEG-V2
2. Romanas Gribovskij 1981 MEG-V2
3. Paulius Janušaitis 1983 MEG-V2
4. Dainius Olisevičius 1976 MEG-V2
5. Mindaugas Švenčionis 1986 MEG-V2


6) MyBike
1. Evaldas Maculevičius 1994 MEG-V2
2. Viktoras Maculevičius 1990 MEG-V2
3. Gedvidas Mučas 1988 MEG-V2
4. Šarūnas Atkočiūnas 1982 MEG-V2
5. Karolis Grubis V19 MEG-V2
6. Rokas Kmieliauskas 1991 V18
7. Ignas Lukauskis 1998 MEG-V2

 

7) FOCUS Vilnius-2
1. Raimondas Kalina 1963 V50
2. Kęstutis Patinskas 1965 V50
3. Giedrius Stanaitis 1985 MEG-V2

 

Sporto 135 km distancija starto sąrašas 

1 V-Elite Džervus Darijus 1990 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipeda
2 V-Elite Gudiškis Eimantas 1992 Velomanija-Koldas Vilnius
3 V30 Vilumovs Ivo 1985 EVELO TEAM Riga
4 V30 Čivilis Elijus 1981 Top Team - UltraBike Vilnius
5 V30 Mačiulis Mykolas 1987 CHAIN GANG Ignalina
6 V30 Dolgovas Andrejus 1987 Top Team - UltraBike Kaunas
7 V-Elite Talačka Lukas 1994 Top Team - UltraBike Vilnius
8 V40 Vareikis Vitalis 1969 FOCUS Vilnius Vilnius
9 V-Elite Valiauga Arnoldas 1992 Top Team - UltraBike Vilnius
10 V40 Malakauskas Aleksandras 1974 Top Team - UltraBike Vilnius
11 V40 Kačerauskas Arturas 1977 UMARAI-R. Sargūno SG Vilnius
12 V-Elite Jakimčius Giedrius 1988 BLITZ S-Sportas Vilnius
13 V-Elite Žemaitaitis Audrius 1991 Velomanija-Koldas Vilkaviškis
14 V30 Jurna Danielius 1978 Jokers - Santa Monica Networks Vilnius
15 V30 Šemežys Aidas 1982 Jokers - Santa Monica Networks Vilnius
16 V-Elite Astrauskas Linas 1988 CHAIN GANG Vilnius
17 V-Elite Beniušis Justas 1997 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
18 V-Elite Birenis Arvydas 1998 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
19 V-Elite Gembeckas Tomas 1996 STAKI- Technorama Vilnius
20 V-Elite Jankauskas Matas 1998 STAKI- Technorama Vilnius
21 V-Elite Kaupas Gediminas 1988 STAKI- Technorama Vilnius
22 V-Elite Lašinis Venantas 1997 STAKI- Technorama Vilnius
23 V-Elite Punkrys Kasparas 1998 STAKI- Technorama Vilnius
24 V-Elite Šiškevičius Paulius 1993 STAKI- Technorama Vilnius
25 V-Elite Pinaitis Marius 1991 MyBike Vilnius
26 V30 Malinauskas Tadas 1980 FOCUS Vilnius Vilnius
27 V-Elite Ropė Laurynas 1989 BLITZ S-Sportas Vilnius
28 V30 Sanajevas Paulius 1987 BLITZ S-Sportas Vilnius
29 V30 Seluchinas Maksimas 1981 BLITZ S-Sportas Vilnius
30 V-Elite Balčiūnas Paulius 1989 CHAIN GANG Vilnius
31 V30 Kaupas Vytautas 1982 CHAIN GANG Vilnius
32 V-Elite Noreika Justinas 1988 CHAIN GANG Vilnius
33 V40 Dronsutavičius Audrius 1975 Dviračių akademija Mažeikiai
34 V40 Akis Sandis 1975 EVELO TEAM Riga
35 V40 Eglitis Aldis 1973 EVELO TEAM Riga
36 V30 Inovskis Nauris 1981 EVELO TEAM Riga
37 V30 Knops Kristaps 1985 EVELO TEAM Riga
38 V40 Vevers Girts 1973 EVELO TEAM Riga
39 V-Elite Stasiūnas Marius 1988 FOCUS Vilnius Vilnius
40 V30 Mateliūnas Tomas 1985 FOCUS Vilnius Pakruojis
41 V-Elite Čeremisinov Artūr 1999 Top Team - UltraBike Vilnius
42 V-Elite Mikšto Tomas 2000 Top Team - UltraBike Vilnius
43 V-Elite Mockevičius Tomas 1989 Top Team - UltraBike Vilnius
44 V30 Zavackas Laisvūnas 1979 Top Team - UltraBike Vilnius
45 V-Elite Klimavičius Justas 1992 Velomanija-Koldas Vilnius
46 V-Elite Videika Airidas 1994 Velomanija-Koldas Alytus
47 V30 Volungevičius Karolis 1982 Velomanija-Koldas Kaunas
48 V-Elite Antanavičius Matas 1998 UMARAI-R. Sargūno SG Vilnius
49 V-Elite Gelžinis Rokas 1998 UMARAI-R. Sargūno SG Vilnius
50 V-Elite Stankevičius Dovydas 1998 UMARAI-R. Sargūno SG Vilnius
51 V-Elite Šideikis Povilas 1998 UMARAI-R. Sargūno SG Vilnius
52 V-Elite Adomaitis Rojus 1998 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
53 V-Elite Strakšys Svajūnas 1998 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
54 V-Elite Bajorūnas Donatas 1992 VeloPeak Hunters Klaipėda
55 V40 CHRISTIAENSEN HANS 1971 VeloPeak Hunters Klaipeda
56 V-Elite Dementjev Vladislav 1995 VeloPeak Hunters Klaipeda
57 V-Elite Redeckis Rokas 1992 VeloPeak Hunters Klaipeda
58 V-Elite Simanauskas Simas 1991 VeloPeak Hunters Klaipėda
59 V-Elite Zdanevičius Jokūbas 1990 VeloPeak Hunters Klaipėda
60 V-Elite Pavlovs Ēvalds 1989 Noname Cycling Project Riga
61 V-Elite Ribaks Emīls 1994 Noname Cycling Project Riga
62 V30 Tiškus Artūras 1986 S-Sportas Telšiai
63 V30 Hashimoto Javier 1980 A bit early Vilnius/Osaka
64 V40 Ivanauskas Tomas 1976 Jokers - Santa Monica Networks Vilnius
65 V40 Janušauskas Algimantas 1974 Jokers - Santa Monica Networks Vilnius
66 V40 Januskevicius Jovaldas 1975 Jokers - Santa Monica Networks Kaunas
67 V30 Ožiūnas Justinas 1985 Jokers - Santa Monica Networks Vilnius
68 V40 Zlatkus Mindaugas 1976 Jokers - Santa Monica Networks Kaunas
69 V30 Blaževičius Egidijus 1979 Ignalinos dviračių klubas Ignalina
70 V30 Gasparavičius Aistis 1981 Ignalinos dviračių klubas Ignalina
71 V40 Kuncaitis Nerijus 1973 Impuls racing team Vilnius
72 V30 Nauronis Gintautas 1985 Judesys Kelmė
73 V30 Sisolatins Arturs 1983 Kinestape Team Riga
74 V30 Frankas Giedrius 1978 LOLA Vilnius
75 V30 Kananavičius Dovydas 1985 MINT Vilnius
76 V40 Abolinš Janis 1976 Virsotne/MARMOT Rīga
77 V30 Kašieta Mindaugas 1979   Mažeikiai
78 V40 Šivickas Egidijus 1976   Vilnius
79 V30 Titovas Adas 1987   Kaunas

 

 Mėgėjų 90 km distancija starto sąrašas

80 MEG-V2 Vilinauskas Vilmantas 1979 Velo Ghost Veloma Klaipeda
81 MEG-V2 Miškevičius Eimantas 1981 Velomanai Team Kaunas
82 MEG-V2 Knieža Pranas 1973 Velo Ghost Veloma Klaipeda
83 MEG-V2 Kvietinskas Irmantas 1972 Velomanai Team Kaunas
84 MEG-V2 Žiupsnys Mindaugas 1982 VeloRatai Kėdainiai
85 MEG-V2 Paukštis Paulius 1996 Runglorious Bastards Vilnius
86 MEG-V2 Graužinis Tautvydas 1990 Antaris Team Utena
87 V50 Kalina Raimondas 1963 FOCUS Vilnius Vilnius
88 MEG-V2 Kirmeliavičius Darius 1985 Antaris Team Vilnius
89 MEG-V2 Henriot Cedric 1986 Best Team Init Kaunas
90 MEG-V2 Petkevičius Emilis 1993 Best Team Init Kaunas
91 V50 Patinskas Kestutis 1965 FOCUS Vilnius Vilnius
92 MEG-V2 Stanaitis Giedrius 1985 FOCUS Vilnius Kaunas
93 V18 Butkevičius Algirdas 2000 Top Team - UltraBike Vilnius
94 MEG-V2 Kondrotas Simas 1985 Velo Ghost Veloma Klaipeda
95 MEG-V2 Paukštaitis Gintaras 1974 Velomanai Team Kaunas
96 V18 Derkintis Zigmas 1999 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
97 V18 Meškauskas Aivaras 1999 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
98 MEG-V2 Ščerbakovas Artūras 1971 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
99 MEG-V2 Černevičius Romanas 1972   Vilnius
100 V18 Kmieliauskas Rokas 1991 MyBike Kaunas
101 MEG-V2 Grubis Karolis 1991 MyBike Kaunas
102 MEG-V2 Atkočiūnas Šarūnas 1982 MyBike Kaunas
103 MEG-V2 Lukauskis Ignas 1998 MyBike Kaunas
104 MEG-V2 Maculevičius Evaldas 1994 MyBike Kaunas
105 MEG-V2 Maculevičius Viktoras 1990 MyBike Kaunas
106 MEG-V2 Mučas Gedvidas 1988 MyBike Kaunas
107 MEG-V2 Adomaitis Povilas 1991 Velomanai Team Kaunas
108 MEG-V2 Meskys Audrius 1969 Velomanai Team Kaunas
109 MEG-V2 Vinskas Algis 1974 Velomanai Team Kaunas
110 MEG-V2 Grigaitis Mindaugas 1982 VeloRatai Kėdainiai
111 MEG-V2 Olisevičius Dainius 1976 Dviratai-Daistatus Kaunas
112 MEG-V2 Švenčionis Mindaugas 1986 Dviratai-Daistatus Kaišiadorys
113 MEG-V2 Janušaitis Paulius 1983 Dviratai-Daistatus Garliava
114 MEG-V2 Gribovskij Romanas 1981 Dviratai-Daistatus Kaunas
115 MEG-V2 Baltrušis Rimas 1974 Dviratai-Daistatus Kaunas
116 MEG-V2 Rudys Jonas 1980 Everest Team Vilnius
117 V50 Aleksonis Sigitas 1963 Judesys Šiauliai
118 MEG-V2 Kavaliauskas Egidijus 1971 Judesys Šiauliai
119 MEG-V2 Oftas Nerijus 1986 Judesys Šiauliai
120 MEG-V2 Zaveckis Artūras 1985 Judesys Tauragė
121 MEG-V2 Merzlikin Alexandr 1973 Kinestape Team Riga
122 V50 Ribaks Žans 1967 LYSI Riga
123 MEG-V2 Kareiva Rimas 1981 LOLA Vilnius
124 MEG-V2 Burinskas Marijus 1991 Antaris Team Vilnius
125 MEG-V2 Jurgutavičius Tomas 1979 Antaris Team Vilnius
126 V50 Vilčinskas Nerijus 1964 Antaris Team Širvintos
127 MEG-V2 Lelekauskas Paulius 1977 DELI Kaunas
128 MEG-V2 Augulis Andrius 1986 OSK Telsiai Telsiai
129 MEG-V2 Girdvainis Gedas 1985 OSK Telšiai Telsiai
130 MEG-V2 Dumbrava Nerijus 1981 Runglorious Bastards Vilnius
131 MEG-V2 Miškinis Gediminas 1981 Runglorious Bastards Vilnius
132 MEG-V2 Pocius Karolis 1985 Runglorious Bastards Vilnius
133 MEG-V2 Urbonaitis Tomas 1984 Runglorious Bastards Vilnius
134 MEG-V2 Gluoksnis Tomas 1979 Top Team - UltraBike Vilnius
135 MEG-V2 Naruskevic Tomas 1980 Top Team - UltraBike Vilnius
136 MEG-V2 Beržanskis Mantas 1990 Velo Ghost Veloma Klaipeda
137 MEG-V2 Beržanskis Mindaugas 1987 Velo Ghost Veloma Klaipeda
138 MEG-V2 Fiodorovas Markas 1974 Velo Ghost Veloma Klaipeda
139 MEG-V2 Grigutis Saulius 1979 Velo Ghost Veloma Klaipeda
140 MEG-V2 Jarovoj Andrej 1977 Velo Ghost Veloma Klaipeda
141 V50 Kalashnikovs Viktors 1964 Veloclub Daugavpils
142 MEG-V2 Kalvaitis Renatas 1971 Volfas Engelman Virbalis
143 MEG-V2 Grigas Saulius 1980   Vilnius
144 V50 Builis Ricardas 1965   Vilnius
145 V50 Laucius Tautvydas 1967   Elektrėnai
146 MEG-V2 Mačiulaitis Vilius 1978   Klaipėda
147 MEG-V2 Rimkus Raimondas 1987   Vilnius
148 MEG-V2 Saulevičius Andrius 1990   Kaunas
149 V50 Žukauskas Alvydas 1961   Klaipėda
150 V50 Guoga Raimundas 1965 Ignalinos dviračių klubas Ignalina
151 V50 Teškevičius Algirdas 1958 DK Alytus - Nikeliuotas špykis Alytus

 

220 V18 Kinderis Matas 1999   Vilnius

 

 

1 ratas 45 km starto sąrašas

152 MEG-V1 Nadieždinas Gerardas 1985 Dviratai-Daistatus Kaunas
153 MEG-V1 Lipnevičius Arūnas 1965 VeloRatai Kėdainiai
154 MEG-V1 Pavalkis Marius 1996 Vėjas - Šakiai Šakiai
155 MEG-V1 Sinahs Dmitrijs 1985 Alko Riga
156 MEG-V1 Valentinavičius Arvydas 1967   Elektrėnai
157 V16 Aželis Eitvilas 2001 Utenos DSC Utena
158 V16 Beginskas Matas 2002 Utenos DSC Utena
159 V16 Christiaensen Louis 2002 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
160 V16 Dirmantas Rokas 2002 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
161 V16 Grunulas Paulius 2002 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
162 V16 Janulis Augustas 2001 Utenos DSC Utena
163 V16 Lukšas Dovydas 2002 Cannibal Team Vilnius
164 V16 Matuzevičius Žygimantas 2002 VMSC Vilnius
165 V16 Norutis Žygimantas 2002 VMSC Vitus vilnius
166 V16 Paštuolis Laurynas 2002 Fortuna Panevėžys
167 V16 Vaitkevičius Dovydas 2001 Utenos DSC Utena
168 V16 Žemaitaitis Žygimantas 2001 Vėjas - Šakiai Šakiai
169 MEG-V1 Štuopis Anicetas 1975 Antaris Team Vilnius
170 MEG-V1 Petrauskas Ričardas 1971   Kaunas
171 MEG-V1 Mikalauskas Virginijus 1982 VeloRatai Kėdainiai
172 MEG-V1 Osinskas Modestas 1978 DK Alytus - Nikeliuotas špykis Alytus
173 MEG-V1 Antanaitis Arunas 1980 Velomanai Team Kaunas
174 V60 Skibarka Raimondas 1953 Dviratai-Daistatus Akademija
175 V60 Razgaitis Adomas 1946   Jonava
176 V60 Šliavas Leonidas 1956 VeloRatai Kėdainiai
177 MEG-V1 Balčikonis Vladas 1967 VeloRatai Kėdainiai
178 V60 Kaznachenko Mykola 1944 SK "Snaigė" Visaginas
179 V60 Mažeika Vytautas 1956 DK Alytus - Nikeliuotas špykis Alytus
180 V60 Žukov Jurij 1955 Top Team - UltraBike Vilnius
181 V60 Balakin Arkadij 1945   Visaginas
182 MEG-V1 Veikša Albert 1962   Visaginas
183 MEG-V1 Visinskas Darius 1984 Liuksdviratis.lt Marijampole
184 MEG-V1 Vitukynas Antanas 1965 DK Alytus - Nikeliuotas špykis Alytus
185 MEG-V1 Petrauskas Dainius 1969   Vilnius
186 MEG-V1 Popov Jevgenij 1993   Klaipėda
187 MEG-V1 Spetyla Darius 1969   Vilnius
188 MEG-V1 Mlečka Darius 1983   Vilnius
189 MEG-V1 Antonovs Jurijs 1985 Alko Riga
190 MEG-V1 Armonas Adomas 1993   Kaunas
191 MEG-V1 Binkis Alvydas 1978 VeloRatai Kėdainiai
192 MEG-V1 Budra Žilvinas 1969   Vilnius
193 MEG-V1 Bugelevičius Tautvydas 1982 Team Mario Kaunas
194 MEG-V1 Davidonis Andrius 1981 DK Alytus - Nikeliuotas špykis Alytus
195 MEG-V1 Draginas Viktoras 1984   Kaišiadorys
196 MEG-V1 Grigaliūnas Deividas 1999   Kaišiadorys
197 MEG-V1 Gumbrevičius Nauris 1965   Kaišiadorys
198 MEG-V1 Jankauskas Robertas 1971   Širvintos
199 MEG-V1 Jarmolas Giedrius 1984 VeloRatai Kėdainiai
200 MEG-V1 Jokubonis Vytautas 1962   Vilnius
201 MEG-V1 Kalvaitis Romandas 1980   Palanga
202 MEG-V1 Klimavičius Saulius 1978   Klaipėda
203 MEG-V1 Kriugžda Rolandas 1983 Kaišiadorys Bėga Kaišiadorys
204 MEG-V1 Laucevičius Justinas 1987    
205 M19 Tubytė Ernesta 1989 Antaris Team Vilnius
206 M19 Žiupsnytė Ieva 1990   Kaunas
207 M19 Krumina Anastasija 1996 Kinestape Team Riga
208 M41 Miškevičienė Agnė 1973 Velomanai Team Kaunas
209 M30 Šličkutė Milda 1979 FOCUS Vilnius Vilnius
210 M16 Leistrumaitė Gabrielė 2002 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
211 M16 Šideikytė Toma 2001 Skuodo KKSC Mažeikiai
212 M30 Kanapeckaite Aiste 1984 Jokers - Santa Monica Networks Vilnius
213 M30 Lemesiute Jurgita 1981 CHAIN GANG Vilnius
214 M19 Jusevičiūtė Danutė 1989   Kaišiadorys
215 M19 Juškevičiūtė Rūta 1992   Vilnius
216 M41 Jankaitienė Erika 1970   Vilnius
217 M41 Kaznačenko Julija 1972 SK "Snaigė" Visaginas
218 M41 Lipnevičienė Ilma 1966 VeloRatai Kėdainiai
219 M41 Štuopienė Inga 1974 Antaris Team Vilnius

 

Vaikų lenktynės starto sąrašas

301 V14 Adomaitis Rokas 2004 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
302 V14 Budginas Artūras 2003 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
303 V14 Čiunka Mindaugas 2003 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
304 V14 Pučinskas Vytautas 2003 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
305 V14 Vilinauskas Matas 2004 Velo Ghost Veloma Klaipeda
306 V14 Vinskas Laurynas 2003 Velomanai Team Panevėžys
307 V14 Žukauskas Arvydas 2003 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
308 M14 Budreikaitė Kornelija 2004 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
309 M14 Dikinytė Ugnė 2004 Ignalinos dviračių klubas Ignalina
310 M14 Gliožytė Kotryna 2004 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
311 M14 Sabonytė Gabija 2004   Lentvaris
312 V12 Osinskas Matas 2006 DK Alytus - Nikeliuotas špykis Alytus
313 M12 Budreikaitė Erika 2005 Viesulo SC - SK Vėtrungė Klaipėda
314 M12 Sabaliauskaitė Akvilė 2006   Kaišiadorys
315 V10 Pavlovas Justinas 2007 MyBike - SM Gaja Kaunas
316 V10 Sasnauskas Rokas 2007   Žiežmariai
317 V10 Ščerbavičius Rokas 2008   Kaišiadorys
318 V10 Vinskas Tomas 2008 Velomanai Team Panevėžys
319 M10 Skibarkaitė Rugilė 2008 Dviratai-Daistatus Akademija
320 M10 Sabonytė Akvilė 2007   Lentvaris
321 M10 Zariņa Amanda Reilija 2007   Rīga
322 M10 Zariņa Amēlija Tīna 2008   Rīga
323 V8 Antanaitis Jokūbas 2009 SM Gaja Kaunas
324 V8 Draginas Jonas 2010 Praleidžiam kapitoną Kaišiadorys
325 V8 Kriugžda Raigardas 2009 Kaišiadorys Bėga Kaišiadorys
326 V8 Kriugžda Robertas 2010 Kaišiadorys Bėga Kaišiadorys
327 V8 Maleckas Erikas 2010   Kaišiadorys
328 V8 Šalvaitis Jomantas 2009   Kaišiadorys
329 V8 Zasimauskas Herkus 2010   Kaunas
330 M8 Belova Alina 2010   Vilnius
331 M8 Osinskaitė Goda 2009 DK Alytus - Nikeliuotas špykis Alytus
332 M8 Trakimaitė Eva 2010   Kaunas
333 V10 Belov Kirill 2008   Vilnius

 

 

Globėjas – Kaišiadorių rajono savivaldybė

Pagrindinis partneris Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras

Generalinis rėmėjas Pramogų ir laisvalaikio centras „Pas Radvilą“ 

Rėmėjai: UAB "Gudobelė" Duonos traškučiai BON CHANCEKavinės Stop & GoMaistas SportuiFusionWorld apranga sportui

Partneriai: Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdyba, Kaišiadorių r. policijos komisariatas, Kauno regiono kelių Kaišiadorių kelių tarnyba, Kaišiadorių kūno kultūros ir sporto centras, Kaišiadorių kultūros centras, VĮ "Kauno regiono keliai" Kaišiadorių kelių tarnyba, baikerių klubas AliensMC