Užsiregistravę dalyviai

Nr.TrasaPavardė VardasGimimo metaiKlubasDistancija
1 300 km Ultra (pilna) Masalskis Mantas 1989
2 Klasikinė Andriulionis Rymas 1960 Pilna
3 Klasikinė Augulis Algirdas 1983 Pilna
4 Klasikinė Baraišis Mantas 1991 Pilna
5 Klasikinė Bendoraitis Ignas 1986 Pilna
6 Klasikinė Bendoraitis Ignas 1986 Pilna
7 Klasikinė Bindokas Regimantas 1953 Pilna
8 Klasikinė Cvilikas Tomas 1979 Dviratai Pilna
9 Klasikinė Daunys Mindaugas 1984 DrymTym Pilna
10 Klasikinė Deltuvas Rytis 1977 Dviratai-daistatus Pilna
11 Klasikinė Dumbrava Nerijus Dumbrava 1981 Runglorious Bastards Pilna
12 Klasikinė Gaidys Giedrius 1991 Pilna
13 Klasikinė Grybauskas Žilvaras 1989 No Magic Europe Pilna
14 Klasikinė Gudonis Justas 1990 Pilna
15 Klasikinė Jankūnas Dainius 1988 Pilna
16 Klasikinė Janušonis Stanislovas 1987 Pilna
17 Klasikinė Kazlauskas Artūras 1979 AAP Pilna
18 Klasikinė Kirslys Paulius 1985 AAP Pilna
19 Klasikinė Kovalenka Jevgenijus 1992 Pusė
20 Klasikinė Narbutas Marius 1984 Pilna
21 Klasikinė Ožeraitis Tomas 1992 Pusė
22 Klasikinė Polozov Andrej 1974 AAP Pilna
23 Klasikinė Pranckevičius Egidijus 1973 Dviratai-Daistatus Pilna
24 Klasikinė Ramanauskas Laurynas 1985 DRYM TYM Pilna
25 Klasikinė Rudys Gediminas 1989 CX Kaunas Pilna
26 Klasikinė Saulevičius Andrius 1990 - Pilna
27 Klasikinė Segzda Mantas 1983 Pilna
28 Klasikinė Uznys Andrius 1984 Pilna
29 MTB Laisvalaikis Bernotas Valdas 1985 Best Team Init Pilna
30 MTB Laisvalaikis Blėdis Vytautas 1972 Pusė
31 MTB Laisvalaikis Čaplikas Laimonas 1974 Takas Pilna
32 MTB Laisvalaikis Čepauskas Darius 1991 Pilna
33 MTB Laisvalaikis Jemeljanenko Andrejus 1984 Takas Pilna
34 MTB Laisvalaikis Martinkevičienė Daiva 1976 "Manovelo" Pusė
35 MTB Laisvalaikis Martinkevičius Naurimas 2003 " Manovelo" Pusė
36 MTB Laisvalaikis Padimanskas Kestutis 1980 "Manovelo" Pusė
37 MTB Laisvalaikis Pečiulis Robertas 1987 Pilna
38 MTB Laisvalaikis Pikturna Algirdas 1962 OK Takas Pusė
39 MTB Laisvalaikis Skučas Vilius 1968 OK Takas Pusė
40 MTB Laisvalaikis Topolovas Sergejus 1986 Pilna
41 MTB Laisvalaikis Valiukevičius Evaldas 1972 Pusė
42 MTB Sportas (pilna) Bobrovič Jevgenij 1986
43 MTB Sportas (pilna) Burlėga Marius 1990
44 MTB Sportas (pilna) Čiuraitė Elena 1989
45 MTB Sportas (pilna) Galinskas Andrius 1984
46 MTB Sportas (pilna) Gylys Ignacijus 1978 Montis magia
47 MTB Sportas (pilna) Kizevičius Romas 1972
48 MTB Sportas (pilna) Kriščiūnas Robertas 1976
49 MTB Sportas (pilna) Kroščiūnas Robertas 1976
50 MTB Sportas (pilna) LELIS PAULIUS 1991
51 MTB Sportas (pilna) Michailovas Danil 1983 Adform
52 MTB Sportas (pilna) Miškevičius Eimantas 1981 Velomanai Team
53 MTB Sportas (pilna) Morkūnas Andrius 1990 Dviratai-Daistatus
54 MTB Sportas (pilna) Naujokas Žydrūnas Naujokas 1982 Adform
55 MTB Sportas (pilna) Reinartaitė Vaida 1975 Montis Magia
56 MTB Sportas (pilna) Sadeckas Gytis 1975 Velomanai Team
57 MTB Sportas (pilna) Urmanavičius Audrius 1977 Dviratai-Daistatus
58 MTB Sportas (pilna) Vainius Linas 1967 Dviratai-Daistatus
59 MTB Sportas (pilna) Vaitkevičius Tomas 1985 Dviratai-Daistatus
60 MTB Sportas (pilna) Zavišius Rimas 1977 Adform
61 MTB Sportas (pilna) Žilys Vitalijus 1981 Best Team Init
62 Plentas Laisvalaikis Adomavičius Aldis 1990 Pilna
63 Plentas Laisvalaikis Balčiūnas Giedrius 1984 Best Team Init Pilna
64 Plentas Laisvalaikis Balsys Artūras 1986 Vilniaus Parašiutininkų Klubas Pilna
65 Plentas Laisvalaikis Benkevičius Arūnas 1983 Pilna
66 Plentas Laisvalaikis Bikuvienė Ina 1976 Pilna
67 Plentas Laisvalaikis Čipinis Tomas 1972 Pilna
68 Plentas Laisvalaikis Gailevičius Deividas 1984 Best Team Init Pilna
69 Plentas Laisvalaikis Garmus Jurgis 1986 Pilna
70 Plentas Laisvalaikis Gavelis Povilas 1979 Colibri Cycling Team Pilna
71 Plentas Laisvalaikis Gutauskas Augustinas 1992 Mažo spindulio posūkis Pilna
72 Plentas Laisvalaikis Ivašauskas Andrius 1982 Pilna
73 Plentas Laisvalaikis Jegorenko Valerija 1982 Antaris Team Pilna
74 Plentas Laisvalaikis Jočys Martynas 1983 Colibri Cycling Team Pilna
75 Plentas Laisvalaikis Jonuškaitė Asta 1977 Antaris Team Pilna
76 Plentas Laisvalaikis Kalvelytė Viktorija 1990 Pilna
77 Plentas Laisvalaikis Krušinskas Rolandas 1981 Pilna
78 Plentas Laisvalaikis Lelekauskas Paulius 1977 Pilna
79 Plentas Laisvalaikis Lelekauskas Paulius Lelekauskas 1977 Pilna
80 Plentas Laisvalaikis Loda Dominykas Loda 1993 Pilna
81 Plentas Laisvalaikis Mačianskis Aurimas 1982 Pilna
82 Plentas Laisvalaikis Mačiulis Daumantas 1994 Pusė
83 Plentas Laisvalaikis Mikutis Arvydas 1959 Pilna
84 Plentas Laisvalaikis Moldovan Vasilij 1980 Pilna
85 Plentas Laisvalaikis Pašiūnas Edvinas 1983 Pusė
86 Plentas Laisvalaikis Pavalkis Marius 1996 Vėjas - Šakiai Pilna
87 Plentas Laisvalaikis Pečiulis Rokas 1989 Vėjas - Šakiai Pilna
88 Plentas Laisvalaikis Pečiulytė Agnė 1993 Vėjas - Šakiai Pilna
89 Plentas Laisvalaikis Pekarskas Darius 1965 Dviratai-Daistatus Pusė
90 Plentas Laisvalaikis Petraitis Vytas 1958 Pilna
91 Plentas Laisvalaikis Plutulevičius Žilvinas 1978 Pilna
92 Plentas Laisvalaikis Pociūtė - Kurlavičienė Edita 1986 Pilna
93 Plentas Laisvalaikis Račkauskas Povilas 1990 Pusė
94 Plentas Laisvalaikis Rentauskas Darius 1992 Pilna
95 Plentas Laisvalaikis Rudžionis Ramūnas 1972 Dviratai-Daistatus Pilna
96 Plentas Laisvalaikis Samulevičius Darius 1970 Pilna
97 Plentas Laisvalaikis Šeštakauskas Vytis 1987 Pilna
98 Plentas Laisvalaikis Šimkus Remigijus 1974 Blogio imperija Pilna
99 Plentas Laisvalaikis Sirvydis Vaidas 1967 Pilna
100 Plentas Laisvalaikis Štuopis Anicetas 1975 Antaris Team Pilna
101 Plentas Laisvalaikis Titovas Adas 1987 BestTeam Pilna
102 Plentas Laisvalaikis Vizbaras Mantas Vizbaras 1996 Pilna
103 Plentas Laisvalaikis Žukauskaitė Loreta 1991 VUŽK Pusė
104 Plentas Sportas (pilna) Aleksonis Sigitas 1963 Judesys
105 Plentas Sportas (pilna) Alkimavičius Vytautas 1988 Kitasreikalas.lt
106 Plentas Sportas (pilna) Andriukaitis Vitalijus 1981
107 Plentas Sportas (pilna) Atkočiūnas Ugnius 1988 Best Team Init
108 Plentas Sportas (pilna) Banevičius Mindaugas 1984 DRYM TYM
109 Plentas Sportas (pilna) Beržanskis Mindaugas 1987 Velo GHOST Veloma
110 Plentas Sportas (pilna) Blockis Vytautas 1981 FOCUS Vilnius
111 Plentas Sportas (pilna) Buivydas Arturas 1983 Siauliai
112 Plentas Sportas (pilna) Burokas Vytautas 1989 Blitz S-Sportas
113 Plentas Sportas (pilna) Dovidavičius Karolis Dovidavičius 1989 BLITZ S-Sportas
114 Plentas Sportas (pilna) Gailevičius Deividas 1984 Best Team Init
115 Plentas Sportas (pilna) Gribovskij Romanas 1981 Dviratai-Daistatus
116 Plentas Sportas (pilna) Grigaitis Mindaugas 1986 VeloRatai
117 Plentas Sportas (pilna) Gutauskas Augustinas 1992 Mažo spindulio posūkis
118 Plentas Sportas (pilna) Kavaliauskas Egidijus 1971 JUDESYS
119 Plentas Sportas (pilna) Kazlauskas Mindaugas 1988
120 Plentas Sportas (pilna) Kilius Mantas 1980
121 Plentas Sportas (pilna) Kirmeliavičius Darius 1985 Antaris Team
122 Plentas Sportas (pilna) Koncius Remigijus 1981
123 Plentas Sportas (pilna) Korsakas Mindaugas 1975 MK
124 Plentas Sportas (pilna) Kubilius Evaldas 1980 Colibri Cycling Team
125 Plentas Sportas (pilna) Kurlavičius Paulius 1984 S-Sportas
126 Plentas Sportas (pilna) Laucius Tautvydas 1967 Elektrėnai
127 Plentas Sportas (pilna) Litvaitis Dominykas Litvaitis 1996
128 Plentas Sportas (pilna) Mašanauskas Valdas 1991
129 Plentas Sportas (pilna) Miškevičienė Agnė 1973 Velomanai Team
130 Plentas Sportas (pilna) Pesliakas Adomas 1977 Kitasreikalas.lt
131 Plentas Sportas (pilna) Petrikas Genadijus 1969 Kitas reikalas
132 Plentas Sportas (pilna) Ropė Laurynas 1989 BLITZ S-Sportas
133 Plentas Sportas (pilna) Simanauskas Simas 1991 Best Team Init
134 Plentas Sportas (pilna) Survila Laimonas 1972 Vėjas Šakiai
135 Plentas Sportas (pilna) Trimailovas Povilas 1993
136 Plentas Sportas (pilna) Trimailovas Valerijus 1965
137 Plentas Sportas (pilna) Tubytė Ernesta 1989 Antaris Team
138 Plentas Sportas (pilna) Volskis Evaldas 1988 DRYM TYM
139 Plentas Sportas (pilna) Zarauskas Dainius 1972 Kitasreikalas.lt
140 Plentas Sportas (pilna) Žiupsnys Mindaugas 1982 VeloRatai

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com