EISMO APRIBOJIMAI DĖL KAUNO DVIRAČIŲ LENKTYNIŲ RUGPJŪČIO 9 D.

 2019 m. rugpjūčio 9 d. (sekmadienį) nuo 7-17 val. vyks Kauno dviračių lenktynės. Lenktynių metu 8:30-17 val. bus nutrauktas transporto eismas M. K. Čiurlionio tiltu ir Europos pr. atkarpa nuo M. K. Čiurlionio tilto iki Veiverių gatvės, išskyrus spec. transportą (greitoji, policija, kt.).

http://www.kaunas.lt/2020/08/naujienos/arteja-kauno-dviraciu-lenktynes-daugiau-erdves-sportininkams-ir-laikini-automobiliu-eismo-ribojimai/ 

 

Autobusai ir maršrutiniai autobusai važiuos pagal pakeistą grafiką 

http://www.kaunas.lt/2020/08/svarbi-informacija/svarbi-informacija-del-eismo-rugpjucio-9-d/

 

Eismo apribojimai Aleksoto ir Europos per. pusėje.

Tarp lenktynių yra laiko tarpai išvažiuoti iš Fredos miestelio per Europos pr. į Vilties g. pagal eismo reguliuotojo nurodymus. Vinčų g. gyventojams netrukdomas eismas per Lakūnų pl. į miestą. Eismas į stoties/centro pusę bus pilnai uždarytas 8:30-17:00 val. Viso renginio metu Fredos miestelio gyventojams bus palikta išvažiavimo juosta į Vilties  g. Nuo 16:30 val. per Europos pr. bus galima išvažiuoti į Veiverių g. ir Lakūnų pl., Vilties g. pusę iki sankryžos su Vilties-Europos pr.-Vinčų g. iki RIMI. Eismas pilnai atidaromas nuo 17 val. Prie išvažiavimų budės teisėjai.

Eismas iš O.H. Minkovskių g. į Europos pr. ir per M.K. Čiurlionio tiltą bus uždarytas nuo 8:30 iki 17 val.

 

Eismo apribojimai Centro ir geležinkelio stoties pusėje

Tarp lenktynių yra laiko tarpai išvažiuoti iš Karaliaus Mindaugo Apartamentų kvartalo per Karaliaus Mindaugo per. ir Prietilčio g. pagal eismo reguliuotojo nurodymus. Nuo 16:30 val. bus galima išvažiuoti iš/į Karaliaus Mindaugo Apartamentus iš Karaliaus Mindaugo pr.

Eismas nuo Geležinkelio stoties per M.K. Čiurlionio g. ant tilto ir iš Kaunakiemio g. ant tilto bus uždarytas nuo 8:30 iki 18:30 val.

Eismas atidaromas nuo 18:30 val. 

 

Kviečiame visus norinčius dalyvauti Kauno dviračių lenktynėse rugpjūčio 9 d. ir jas stebėti kaip žiūrovams.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Renginio organizatorius  VšĮ „Dviratai“ www.dviratai.lt



Praktinė informacija dalyviams

Varžybų centre bus geriamo vandens dalyviams. Siūlome patiems pasirūpinti maistu, geriamu vandeniu ir kitokiu aprūpinimu.
Organizatoriai maitinimo paslaugų neteikia.
Artimiausias prekybos centras RIMI Europos pr. 43 (ant kalno Aleksoto pusėje). Jame veikia Kebab Inn ir Suši Express kavinės.
Artimiausia picerija Bless Pizza, Kaunakiemio g. 3 prie trasos. Kitoje gatvės pusėje už tinklinio arenos veikia kebabinė, picerija ir kavinė.

Eismas trasoje uždaromas nuo 8 val. ryto. Varžybų metu 10-16:30 val. pašalinis transportas negalės važinėti trasoje.
Todėl pasirinkdami atvykimo laiką ir parkavimo vietą, įvertinkite tai.
Trasos viduje pastatytos mašinos turės palaukti varžybų pabaigos arba laisvo tarpo tarp startų.

Prieš varžybas ir jų metu M.K. Čiurlionio tiltas ir Europos pr. bus nepravažiuojami pašaliniam transportui.
Rekomenduojame Nemuną pervažiuoti Aleksoto, Panemunės ar Kauno HES tiltais.

Rekomenduojame atlikti apšilimą nurodytose vietose ne trasoje. Varžybų metu pašaliniams važinėti ir apšilinėti trasoje, važinėti ne savo distancijoje, maišytis trasoje ir kirsti kilimėlį su čipais draudžiama. Pastebėjus bus diskvalifikuojami (DSQ).


1) Registracija, startas-finišas
https://goo.gl/Vtvj8h

2) Apšilimo, atsivažinėjimo zona ne trasoje.
Smagus ratas Karaliaus Mindaugo-Kaunakiemio g. (centro/stoties pusėje)
https://goo.gl/Wg5H71

Aleksoto pusėje O.H.Minkovskių-Užnemunės g. pirmyn-atgal
https://goo.gl/k1skk4

3) Vietos parkingui netoli varžybų centro:

O.H. Minkovskių g. Aleksoto pusėje (už trasos ribų, laisva)
https://goo.gl/nWtJwd

RIMI aikštelė ant kalno Europos pr. (neįvažiuojama per varžybas)
https://goo.gl/EIwDHL

Parkingas Prietilčio g. prie Karaliaus Mindaugo apartamentų (bus uždarytas lenktynių metu, nes trasoje)
https://goo.gl/gG1o5s

Didelė aikštelė prie Volfas Engelman alaus daryklos, negarantuojame kad bus atidaryta.
https://goo.gl/NMjQg5

Kaunakiemio g. šalia trasos, atvira, daug vietų
https://goo.gl/CzTllb

Karaliaus Mindaugo pr. tarp Akropolio ir tilto, atvira, daug vietos
https://goo.gl/nOSpkR


4) Draudžiami ir/arba privalomi dalyvių ir žiūrovų veiksmai:
- Dalyviams nesirungiantiems lenktynėse draudžiama be reikalo kirsti starto finišo liniją dėvint starto numerį ir daviklį.
– Dalyviams važiuojant trasoje draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais, ar bet kokia garso atkūrimo įranga, kuri gali trukdyti išgirsti teisėjų ar reguliuotojų nurodymus.
– Dėl techninių ar kitų kliūčių trasoje sustoję dalyviai privalo nedelsiant pasitraukti iš trasos į dešinį kelkraštį ir netrukdyti kitiems dalyviams.
- 300 m atkarpa prieš finišą yra Finišo zona, kurioje draudžiama būti visiems lenktynėse nedalyvaujantiems žmonėms, dviratininkams, žiūrovams.
– 100 metrų atkarpa už finišo linijos dviratininkų finišavimo kryptimi yra lėtėjimo zona. Šioje zonoje kitų dalyvių (išskyrus finišavusius ir lėtėjančius) judėjimas yra griežtai draudžiami.
– Lenktynių dalyviams draudžiama judėti priešinga eismui kryptimi bet kurioje trasos vietoje.
– Varžybų žiūrovams ir dalyviams nesirungiantiems varžybų metu draudžiama išeiti į Varžybų trasą ir finišavusių dalyvių lėtėjimo zoną. Žiūrovai stebėti lenktynes privalo žiūrovams skirtose vietose ir/arba kelkraštyje saugiu atstumu nuo trasos krašto.
– Tiek dalyviams, tiek ir žiūrovams griežtai draudžiama išmesti į lenktynių trasą ar šalia jos bet kokius daiktus ar išpilti bet kokius skysčius.
– Pastebėjus lenktynių trasoje kliūtis ar daiktus, kurie gali kelti pavojų varžybų dalyviams būtina nedelsiant juos saugiai pašalinti, o jeigu to padaryti neįmanoma, informuoti artėjančius dalyvius apie kliūtį. Varžybų žiūrovai atsako už šių nuostatų nesilaikymą ir tyčia ar dėl neatsargumo padarytą žalą dalyviams ar tretiesiems asmenims teisės aktų nustatyta tvarka.
– Greitosios medicinos pagalbos postas veiks Varžybų starto/finišo vietoje. Kitais neatidėliotinos pagalbos atvejais dalyviams ar žiūrovams pastebėjus asmenis kuriems reikia pagalbos, būtina skambinti bendrosios pagalbos centrui tel. 112 ir imtis būtinų pirmosios pagalbos suteikimo veiksmų.
– Lenktynių trasoje, apšilimo ir automobilių parkavimo zonoje autotransporto eismas nebus visiškai ribojamas, todėl visi dalyviai griežtai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių ir trasos bei varžybų teisėjų nurodymų.