Kauno dviračių lenktynės – Miestų taurė 2020 -08-09

 

 

  1. Starto-finišo vieta, varžybų centras: M.K. Čiurlionio tiltas, Kaunas.
  2. Organizatorius VšĮ „Dviratai“ www.dviratai.lt
  3. Nuostatai > pilna informacija apie renginį 
  4. Registracija (tik išankstinė, vietoje nebus) https://dbsportas.lt/lt/varz/2020102 
  5. Tėvų sutikimas nepilnamečiams atsisiųsti ir užpildyti 
  6. Trasa https://www.strava.com/routes/2720340114053568466 

 

Dviračių šventė ir dviračių lenktynės mėgėjams ir sportininkams. 

 

1) Dviračių šventė 7,8 km 1 ratas. Laiko limitas 30 min.

Rekomenduojama dviračių ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Galima pravažiuoti trasą ramiu ~16-18 km/h greičiu. Nemokama iš anksto iki 08.04 d. registruotiems dalyviams. Registruotiems dalyviams prizų loterija po finišo.

 

2) Mėgėjų lenktynės 15,6 km 2 ratai. Laiko limitas 1 val.

Rekomenduojame pradedantiems dviratininkams, kurie nori išbandyti dviračių lenktynes. Apdovanojama prizais 10 greičiausių vyrų ir moterų. Visiems atminimo medaliai.

 

3) 39 km 5 ratai. Visų finišas po lyderio finišo.

Rekomenduojame sportuojančiam jaunimui, veteranams, pažengusiems dviratininkams ir jų komandoms. Amžiaus grupes žr. nuostatuose.

 

 4) 70 km 9 ratai. Visų finišas po lyderio finišo.

Rekomenduojame sportininkams ir komandoms, kurie reguliariai sportuoja ir gali lenktyniauti šioje distancijoje.

  

Visiems dalyviams privalomi šalmai.

 

Programa:

7:00 uždaromas eismas M.K. Čiurlionio tiltu ir Europos pr. (iki Veiverių g.).

9:00 starto numerių išdavimas varžybų centre (kiekvienai distancijai 1 val. prieš startą).

10:00 Startas 1 ratas 7,8 km Dviračių šventė mėgėjams.

10:45 Startas 2 ratai 15,6km distancija.

12:00 Startas 5 ratai 39 km distancija.

12:10 Apdovanojimai 2 ratų distancijos nugalėtojams.
14:00 Startas 9 ratai 70 km distancija.

14:15 Apdovanojimai 4 ratų nugalėtojams.

16:30 Apdovanojimai 9 ratų distancijos nugalėtojams.

18:30 Atidaromas eismas M.K. Čiurlionio tiltu ir Europos pr.

 

Dalyvių starto sąrašas su numeriais ir grupe pagal 2020-08-07 d. duomenis.

Dar neįtraukti paskutiniai šios dienos pakeitimai ir papildymai.

paskutiniai pakeitimai atliekami el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 08.08 d. 15 val.

 

Grupė Numeris Pavardė Vardas Gimė Klubas
    LAISVALAIKIO GRUPĖ 1 RATAS 7,8 KM
LAISV 412 Antonenko Arnas 2010  
LAISV 411 Antonenko Kristina 1980  
LAISV 422 Arbaciauskas Karolis 1989  
LAISV 426 Arbataitis Mykolas 2008 Vilkaviškio SM-DSK AIRA
LAISV 402 Balčiūnaitė Barbora 1994  
LAISV 418 Belickas Gaudenis 2007  
LAISV 417 Belickas Narūnas 1973  
LAISV 401 Bertašiūtė Virginija 1979  
LAISV 437 Būda Nerijus 1985  
LAISV 405 Gribovskij Arielis 2011 Dviratai-Daistatus
LAISV 416 Grigalaitis Gytis 1990  
LAISV 433 Ivanovas Lukas 1992  
LAISV 425 Jodelytė Auriana 2008 Vilkaviškio SM-DSK AIRA
LAISV 421 Juodsnukienė Virginija 1968 -
LAISV 420 Juodsnukis Darius 1968 IMLITEX
LAISV 407 Klimaševskij Andrejus 1978  
LAISV 409 Klimaševskij Nojus 2012  
LAISV 403 Klimavičius Haroldas 1991  
LAISV 419 Lėveris Tadas 1994 Kauno plaukimo mokykla
LAISV 414 Linkevičienė Dalia 1985 Squadra di tubi
LAISV 410 Linkevičius Arūnas 1983 Squadra di tubi
LAISV 404 Navickas Matas 1998  
LAISV 406 Navickas Vytenis 1991  
LAISV 415 Petrauskienė Jusitna 1995  
LAISV 436 Petronis Vytautas 1978  
LAISV 435 Petronytė Gabrielė 2006  
LAISV 423 Pūras Laurynas 1993  
LAISV 428 Ramanauskas Džiugas 2004  
LAISV 427 Šabunka Steponas 2007 Vilkaviškio SM-DSK AIRA
LAISV 431 Šivickas Domas 2010  
LAISV 432 Šivickas Lorensas 1972  
LAISV 408 Šukauskienė Iveta 1976  
LAISV 413 Švedas Nedas 2004  
LAISV 429 Vagaicev Aleksandras 1994  
LAISV 424 Vilkevičius Kasparas 1999  
LAISV 430 Zareckas Laurynas 1998 Ratlankiai
         
    MĖGĖJŲ LENKTYNĖS 2 RATAI 15,6 KM
V-MG 263 Arminas Džeraldas 1971 Dviratai-Daistatus
V-MG 243 Aukštikalnis Erikas 1996 HighPeaks Lietuva
V-MG 265 Biriukas Arnas 2008 Vilkaviškio SM-DSK AIRA
V-MG 242 Borčevskij Jevgenijus 1992 Solidolas
V-MG 249 Budginas Edvinas 1982  
V-MG 273 Čėsna Lukas 1999  
V-MG 247 Dabrišius Valentinas 1953  
V-MG 274 Daunoras Vytautas 1991  
V-MG 266 Dragūnaitis Emilijus 2008 Vilkaviškio SM-DSK AIRA
V-MG 268 Dužinskas Domantas 2003  
V-MG 227 Gailevičius Deividas 1984  
V-MG 228 Gecevičius Irmantas 1974  
V-MG 246 Gedeika Nerijus 1976 TS-LKD
V-MG 259 Gegužinskas Renaldas 1981 TS-LKD
V-MG 258 Gicevičius Mantas 1984 TS-LKD
V-MG 236 Grigonis Danielius 1985  
V-MG 239 Grybauskas Žilvaras 1989 3DS Lithuania
V-MG 253 Jakutis Mantvydas 1987 TS-LKD
V-MG 240 Jančauskas Ramūnas 1981  
V-MG 238 Kazakauskas Donatas 1989 HighPeaks Lietuva
V-MG 256 Kazlauskas Mindaugas 1988  
V-MG 254 Kilinskas Giedrius 1976 TS-LKD
V-MG 229 Kuncius Robertas 1988  
V-MG 271 Kupčinskas Andrius 1975 TS-LKD
V-MG 232 Kvekšas Juozas 1962  
V-MG 226 Lažauskas Gražvydas 1989  
V-MG 245 Limba Julius 1983 Ukmergės gelžbetonis
V-MG 257 Linkevičius Paulius 1986 TS-LKD
V-MG 235 Liutkus Audrius 1986  
V-MG 261 Marinskis Tomas 1988  
V-MG 262 Mickus Rokas 1994 TS-LKD
V-MG 251 Mockevicius Dainius 1963  
V-MG 260 Nagevičius Andrius 1983  
V-MG 244 Norkūnas Irmantas 2002  
V-MG 241 Petrauskas Ričardas 1971  
V-MG 234 Petrenka Lukas 1979 WA5 CYCLING
V-MG 237 Raudeliūnas Ernestas 1986  
V-MG 270 Rutkauskas Edgaras 1987  
V-MG 230 Sakeris Rimantas 1963 Wictoria
V-MG 250 Saržickas Tadas 1990  
V-MG 233 Šostauskas Džiugas 1987  
V-MG 272 Tarasevičius Šarūnas 1976  
V-MG 231 Vaidotas Mantas 1989  
V-MG 252 Valauskas Tomas 1985 TS-LKD
V-MG 269 Vismantas Marius 1983 Best team Init
V-MG 267 Vyšniauskas Mantas 2007 Vilkaviškio SM-DSK AIRA
V-MG 248 Zaura Karolis 1985  
V-MG 255 Zinkevičius Marius 1983 TS-LKD
V-MG 264 Žiemys Arnas 2008 Vilkaviškio SM-DSK AIRA
M-MG 282 Balandė Aušra 1983  
M-MG 283 Daugėlaitė Aurelija 1991  
M-MG 276 Jančauskienė Aldona 1953  
M-MG 280 Krulytė Justina 1984 TS-LKD
M-MG 277 Lipnevičienė Ilma 1966 VeloRatai
M-MG 278 Makota Khrystyna 1994  
M-MG 279 Mockaitienė Simona 1991  
M-MG 275 Stonkute Mintaute 1990  
M-MG 281 Šabunkaitė Viktorija 2006 Vilkaviškio SM-DSK AIRA
         
         
    39 KM 5 RATAI  
MC-16 64 Čeponytė Gabrielė 2004 Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazija
MC-16 73 Daneikaitė Miglė 2006 Utenos DSC
MC-16 63 Liutinskaitė Monika 2008 Klaipėdos Viesulo SC
MC-16 65 Naujokaitytė Ugnė 2004 Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazija
MC-16 74 Petrovaitė Indrė 2006 Utenos DSC
MC-16 67 Saldukaitė Gustė 2004 Vilkaviškio SM-DSK AIRA
MC-16 69 Stankevičiūtė Simona 2004 VMSC- DSK Sietynas
MC-16 72 Strakšytė Kotryna 2004 Utenos DSC
MC-16 66 Šiaudkulytė Deimantė 2004 Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazija
MC-16 71 Valiukevičiūtė Lauryna 2006 VMSC- DSK Sietynas
MC-16 70 Voitkevič Adriana 2006 VMSC- DSK Sietynas
MC-16 68 Žemaitytė Martyna 2004 VMSC- DSK Sietynas
MC-18 75 Aitvidaitė Brigita 2002 Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazija
MC-19 76 Kertenytė Kornelija 2001 Dviratai-Daistatus
MC-19 77 Kirilova Karina 1998  
MC-19 78 Simonavičiūtė Ligita 1995 Nikeliuotas špykis - Alytus
MC-30 82 Čachovskaja Polina 1986 BTT Cloud / Serioza Team
MC-30 81 Paplauskė Inga 1988 TRItonas / Serioza Team
MC-30 80 Puidokaitė Milda 1991 Velomanai Team
MC-30 79 Sankauskienė Raminta 1985 VELO Šiauliai
MC-40 83 Maraulaitė Kristina 1979 SK S-Sportas
MC-40 84 Messer Ingrida 1973  
VC-16 85 Alūza Ignas 2004 Klaipėdos Viesulo SC
VC-16 86 Andrijauskas Arnas 2005 Klaipėdos Viesulo SC
VC-16 92 Burba Vakaris Vytautas 2004 Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazija
VC-16 99 Burka Dominykas 2005 Antaris Team
VC-16 101 Dijokas Nedas 2006 Utenos DSC
VC-16 91 Gerdauskas Aironas 2005 Utenos DSC
VC-16 100 Gruodis Eimantas 2005 Utenos DSC
VC-16 94 Kertenis Ignas 2007 DSK Minu- SM Gaja
VC-16 97 Klimavičius Nikolas 2006 Utenos DSC
VC-16 93 Laurinavičius Titas 2006 SM "GAJA"
VC-16 98 Nakutis Arijus 2006 VMSC- DSK Sietynas
VC-16 90 Stundžia Rokas 2005 Utenos DSC
VC-16 87 Šleinius Dominykas 2005 Klaipėdos Viesulo SC
VC-16 89 Valavičius Mantas 2005 Utenos DSC
VC-16 96 Valinskas Kasparas 2008 SM "GAJA"
VC-16 95 Venckūnas Jonas 2008 SM "GAJA"
VC-16 102 Viliunas Orestas 2006 Utenos DSC
VC-16 88 Žebrauskas Eimantas 2006 Klaipėdos Viesulo SC
VC-18 103 Dobravolskis Matas 2001  
VC-18 104 Mikalauskas Modestas 2003 Monarch Cycling Team
VC-18 105 Valinčius Justas 2002  
VC-18 106 Viršilas Orestas 2002 KSM "Gaja" - DSK "Minu"
VC-19 118 Ardavičius Eimantas 1992 VeloRatai
VC-19 123 Bekešius Lukas 1994  
VC-19 126 Černauskas Edvinas 1994 SK S-Sportas
VC-19 125 Grigaliūnas Deividas 1999 FOCUS Vilnius
VC-19 127 Juozapavičius Laimutis 1994 Nikeliuotas špykis - Alytus
VC-19 107 Lėveris Tadas 1994 Ikigai team
VC-19 114 Lilys Lukas 1995 Nikeliuotas špykis - Alytus
VC-19 124 Loda Dominykas 1993 Dviratai-Daistatus
VC-19 110 Meduneckij Viktor 1995 Best team Init
VC-19 116 Meškauskas Aivaras 1999 VeloPeak Hunters
VC-19 121 Michinas Aidas 1995  
VC-19 120 Mureika Saimonas 1996 VeloRatai
VC-19 113 Navickas Vytenis 1991  
VC-19 129 Parfionovas Erikas 1993 Antaris Team
VC-19 117 Petrauskas Donatas 1994  
VC-19 109 Piktuižis Jonas 1993  
VC-19 112 Plineris Markas 1995  
VC-19 111 Sapožnikovas Irmantas 1992  
VC-19 115 Stankus Mindaugas 1994 VELO Šiauliai
VC-19 128 Šertvytis Donatas 1991 SK S-Sportas
VC-19 108 Šukys Mintautas 1993  
VC-19 119 Videika Airidas 1994 Colibri Cycling
VC-19 122 Vitkauskas Martynas 1995 Nikeliuotas špykis - Alytus
VC-30 138 Andruška Marius 1983  
VC-30 162 Andziukevičius Ignas 1985 Dviratai-Daistatus
VC-30 174 Asijavičius Edvilas 1985 SK S-Sportas
VC-30 161 Banys Vidmantas 1987  
VC-30 146 Benkevičius Arūnas 1983 Antaris Team
VC-30 147 Blaževičius Valentinas 1982 VeloVilkmergė
VC-30 153 Bucevičius Rokas 1983 PriešInfarktiniai
VC-30 136 Budrikis Paulius 1981 Fake Cake
VC-30 152 Būgas Remigijus 1985 FOCUS Vilnius
VC-30 143 Čepauskas Arūnas 1983 Velo Ghost Veloma
VC-30 132 Čiulčinskas Mindaugas 1990 Velo Ghost Veloma
VC-30 163 Daujotas Lukas 1987 VeloVilkmergė
VC-30 139 Dzimanavičius Edvinas 1989 Tonusas
VC-30 154 Gribovskij Romanas 1981 Dviratai-Daistatus
VC-30 137 Gulinas Aurimas 1988 Impuls Racing Team
VC-30 173 Jacka Deividas 1982 Civinity
VC-30 135 Jankūnas Dainius 1988 Velomanai Team
VC-30 157 Janušaitis Paulius 1983 Dviratai-Daistatus
VC-30 142 Januška Saulius 1989 Dviratai-Daistatus
VC-30 156 Jegorenka Andrejus 1984 Dviratai-Daistatus
VC-30 166 Jonauskis Tadas 1983  
VC-30 171 Kareiva Rimas 1981 Antaris Team
VC-30 149 Kirmeliavičius Darius 1985 Antaris Team
VC-30 148 Krokas Mindaugas 1985 Medidomus Racing
VC-30 155 Liobė Mantvydas 1989 Dviratai-Daistatus
VC-30 165 Litinskas Tadas 1983 Impuls Racing Team
VC-30 160 Mičiūda Audrius 1989  
VC-30 133 Mikalauskas Tomas 1981 Monarch Cycling Team
VC-30 164 Milišauskas Tomas 1986 Fake Cake
VC-30 159 Mlečka Darius 1983 Impuls Racing Team
VC-30 140 Norkus Linas 1981 VELO Šiauliai
VC-30 150 Paleckas Andrius 1981  
VC-30 176 Petkevičius Ernestas 1986 SportoManai Cycling Team
VC-30 144 Prošogolavičius Saulius 1989 Velomanai Team
VC-30 172 Pusvaškis Šarūnas 1988 VeloVilkmergė
VC-30 169 Ramanauskas Ignas 1984 The Royal Athletic Club
VC-30 141 Repsys Rolandas 1986 Antaris Team
VC-30 158 Rinkevičius Karolis 1983 Impuls Racing Team
VC-30 131 Rutkauskas Edgaras 1987 Best team Init
VC-30 134 Sankauskis Adolfas 1984 VELO Šiauliai
VC-30 168 Saulevičius Andrius 1990 Best team Init
VC-30 170 Sipavičius Arnoldas 1981  
VC-30 151 Taškevičius Marius 1986  
VC-30 145 Uroška Tomas 1984  
VC-30 175 Zinkevičius Andrius 1988  
VC-40 187 Agejevas Albertas 1978 Antaris Team
VC-40 202 Ambrazaitis Evaldas 1978 Vėjas-Šakiai
VC-40 195 Antanaitis Leonardas 1972  
VC-40 199 Beiga Mažvydas 1980  
VC-40 185 Civinskas Remigijus 1971 Velomanai Team
VC-40 189 Fiodorovas Markas 1974 Velo Ghost Veloma
VC-40 198 Folmer Sergej 1979 VeloVilkmergė
VC-40 177 Gasilionis Valdas 1977  
VC-40 203 Jakubauskas Simonas 1980 Cyclopaths
VC-40 181 Jakubonis Marius 1979 VeloVilkmergė
VC-40 184 Kaselis Raimondas 1977 VeloVilkmergė
VC-40 191 Kaupas Gvidas 1979 VELO Šiauliai
VC-40 193 Knieža Pranas 1972 Velo Ghost Veloma
VC-40 182 Kvietinskas Irmantas 1972 Velomanai Team
VC-40 186 Leparskis Robertas 1978  
VC-40 207 Maciulevičius Arūnas 1974 TRItonas
VC-40 180 Menkevičius Ramūnas 1974  
VC-40 196 Miglinskas Vidas 1971 VeloRatai
VC-40 179 Raugala Vaidas 1971 Impuls Racing Team
VC-40 200 Rimydis Artūras 1978 VeloVilkmergė
VC-40 192 Simanavičius Dainius 1979 Impuls Racing Team
VC-40 204 Sirutis Zydrunas 1974  
VC-40 201 Skinkys Audrius 1977 Impuls Racing Team
VC-40 206 Ščerbakovas Artūras 1971 Memel Cycling Team
VC-40 178 Šivickas Egidijus 1976  
VC-40 188 Štuopis Anicetas 1975 Antaris Team
VC-40 190 Turavičius Vidas 1975 Swedbank
VC-40 194 Veikšra Sigitas 1977  
VC-40 205 Vilčinskas Giedrius 1976 Vėjas-Šakiai
VC-40 197 Vilinauskas Vilmantas 1979 Velo Ghost Veloma
VC-40 183 Zarauskas Dainius 1972 Kitasreikalas.lt
VC-50 209 Dabrila Vaidas 1970  
VC-50 210 Jarmoška Leonas 1961 Scania
VC-50 216 Kalina Raimondas 1963 FOCUS Vilnius
VC-50 211 Lipnevičius Arūnas 1965 VeloRatai
VC-50 214 Šarkauskas Saulius 1970 Velomanai Team
VC-50 208 Vėlavičius Raimondas 1967 Monarch Cycling Team
VC-50 215 Vilčinskas Nerijus 1964  
VC-50 213 Žukauskas Alvydas 1961 Velo Ghost Veloma
VC-50 212 Žukauskas Arturas 1964  
VC-60 218 Andruška Vytautas 1960 VeloPeak Hunters
VC-60 222 Kupca Eduards 1952 Marupe
VC-60 220 Mažeika Vytautas 1956 Nikeliuotas špykis - Alytus
VC-60 219 Severovas Vytas 1959 VELO Šiauliai
VC-60 217 Skibarka Raimondas 1953 Dviratai-Daistatus
VC-60 221 Teškevičius Algirdas 1958 Nikeliuotas špykis - Alytus
VC-70 224 Bartusevics Mecislavs 1941 RRS-Riga
VC-70 223 Kiušas Petras 1947 Dviratai-Daistatus
VC-70 225 Simanavičius Bronius 1941  
         
         
    70 KM 9 RATAI  
M-E 9 Baleišytė Olivija 1998 Lietuvos plento moterų rinktinė
M-E 27 Česulienė Inga 1986 Lietuvos plento moterų rinktinė
M-E 25 Jonikaitė Dovilė 2001 Lietuvos plento moterų rinktinė
M-E 10 Karasiovaitė Greta 1999 Lietuvos plento moterų rinktinė
M-E 26 Sosna Katažina 1990 Lietuvos plento moterų rinktinė
V-18 28 Adomaitis Rokas 2004 Klaipėdos Viesulo SC
V-18 33 Ivanovas Olegas 2002 SM "GAJA"
V-18 34 Kubelskas Gediminas 2003 SM "GAJA"
V-18 32 Skaisgirys Arijus 2003 Nikeliuotas špykis - Alytus
V-18 35 Šakūnas Valdas 2002 Klaipėdos Viesulo SC
V-18 31 Tomkus Martynas 2002 VMSC DSK "Vitus"
V-18 29 Veikšra Edgaras 2003 SM "GAJA"
V-18 30 Žemaitaitis Rytis 2002 Vilkaviškio SM-DSK AIRA
V-19 6 Adomaitis Rojus 1998 Klaipėda cycling team; Viesulo SC
V-19 21 Balčiūnas Mantas 1997 SportoManai Cycling Team
V-19 24 Bartaševičius Julius 1992 RC Die Schwalben München
V-19 4 Beniušis Justas 1997 Klaipėda cycling team; Viesulo SC
V-19 20 Brusokas Vilius 1992 Nikeliuotas špykis - Alytus
V-19 13 Dementjev Vladislav 1995 VeloPeak Hunters
V-19 7 Gudiškis Eimantas 1992 Colibri Cycling
V-19 23 Januškevičius Mantas 1999 Klaipėda cycling team; Viesulo SC
V-19 15 Kalesnykas Tadas 1991 Dviratai-Daistatus
V-19 18 Kazakevičius Artūras 1992 Dviratai-Daistatus
V-19 12 Kelmelis Aristidas 2000 Klaipėda cycling team; Viesulo SC
V-19 8 Klimavičius Justas 1992 Impuls Racing Team
V-19 1 Kmieliauskas Rokas 2000 Klaipėda cycling team; Viesulo SC
V-19 11 Kuras Laurynas 2000 Klaipėda cycling team; Viesulo SC
V-19 2 Lašinis Venantas 1997 Klaipėda cycling team; Viesulo SC
V-19 5 Masiulis Denas 1999 Klaipėda cycling team; Viesulo SC
V-19 22 Paukštaitis Mantas 1998 Velomanai Team
V-19 19 Petkevičius Emilis 1993 Colibri Cycling
V-19 14 Redeckis Rokas 1992 VeloPeak Hunters
V-19 16 Sanda Andrius 1982 Memel Cycling Team
V-19 17 Virkutis Dovydas 1997 Velolaikas
V-30 46 Andriuškevičius Mantas 1987 Nikeliuotas špykis - Alytus
V-30 3 Bagdonas Gediminas 1985 Klaipėda cycling team; Viesulo SC
V-30 48 Dolgovas Andrejus 1987 Top Team Cycling
V-30 42 Jankauskas Darius 1984 Antaris Team
V-30 37 Jočys Martynas 1983 Colibri Cycling
V-30 44 Kondrotas Simas 1985 Velo Ghost Veloma
V-30 45 Kvajauskas Povilas 1983 Nikeliuotas špykis - Alytus
V-30 40 Marcinkevičius Edvinas 1990 RC Die Schwalben München
V-30 41 Matuliauskas Egidijus 1984 Impuls Racing Team
V-30 49 Staliūnas Mantas 1990 Top Team Cycling
V-30 43 Stankevičius Vytautas 1982 VeloPeak Hunters
V-30 38 Švenčionis Mindaugas 1984 Dviratai-Daistatus
V-30 39 Zaleskis Marius 1982 Šilalės SM DSK Kvėdarna
V-30 47 Zdanevičius Jokūbas 1990 Memel Cycling Team
V-30 36 Žiupsnys Mindaugas 1982 VeloRatai
V-30 51 Buivydas Arturas 1983 VELO Šiauliai
V-MAS 59 Burokas Vytautas 1989 BLITZ Cycling Team
V-MAS 52 Christiaensen Hans 1971 VeloPeak Hunters
V-MAS 54 Janeliūnas Saulius 1960 SP Umarai
V-MAS 60 Kalashnikovs Viktors 1964 veloclub latvija
V-MAS 50 Klimavičius Saulius 1978 VeloPeak Hunters
V-MAS 55 Laucius Tautvydas 1967  
V-MAS 57 Lelekauskas Paulius 1977 Dviratai-Daistatus
V-MAS 62 Liaugodas Zilvinas 1975 Velo Peak Hunters
V-MAS 58 Meskys Audrius 1969 Velomanai Team
V-MAS 56 Novikovas Valerijus 1979 Colibri Cycling
V-MAS 53 Petrusevičius Rimas 1973 Ultrabike
V-MAS 61 Špakov Sergej 1967 Nikeliuotas špykis - Alytus

 

Rėmėjai: Dvirtex , Maistas Sportui

 

Projektą remia Kauno m. savivaldybės programa "Iniciatyvos Kaunui"

 

 

 

 

 

Projektas "Dviračių mėgėjų renginiai ir lenktynės sveikam ir aktyviam gyvenimui" bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra