Kaip jau buvo minėta ir vėl kviečiame į pirmadienio dviračių treniruotes "Judėjimas ir sveikata" kartu su Dviratai-Thermowave komanda. 
Antras pasivažinėjimas vyks birželio 3 d. (pirmadienį) 19 val. Susitinkame PC "Molas" parkavimo aikštelėje prie betoninio reklamos stulpo lengvam aktyviam pasivažinėjimui.

Ši treniruotė bus į Zatyšius. Turėtų būti labai smagu, nes ten labai geras plentas, bei viena rimtoka Turžėnų įkalnė. Bendras kelionės kilometrų skaičius bus apie 50 km.


Šie pasivažinėjimai - tai lengvos treniruotės pradedantiems dviratininkams, kurie nori lavinti savo įgūdžius ir domisi aktyviu, sportišku važinėjimu ar nori pagerinti savo ištvermę, fizinę formą. Vietoje trumpai pristatysime kaip važinėti su nauda sveikatai ir ištvermei, kaip taisyklingai minti, kaip važiuoti su grupe dviratininkų ir kt. Pasidalinsime savo patirtimi. Kiekvienas pasivažinėjimas užtruks iki 1,5 val. 

Su savimi turėti tvarkingą dviratį su veikiančiais stabdžiais, atsigerti, remonto rinkinėlį (klijai-lopai, įrankiai), dviračio šviesas ir gerą nuotaiką. 

Tai ne kritinė masė, ne paradas, ne trečiadieniukai ir ne greita sportinė treniruotė. Iš dalyvių tikimės geranoriškumo, kad laikysis Dviratų-Thermowave pasiūlytos važiavimo tvarkos arba galės važiuoti savais keliais. Važiuosime tvarkingai miesto gatvėmis ir užmiesčio keliais, skirtingais maršrutais. Padarysime ir keletą dviračio valdymo pratybų.

Pirmadienio dviračių treniruotės "Judėjimas ir sveikata" kartu su Dviratai-Thermowave vyks kiekvieno mėnesio pirmą pirmadienį (gegužė-spalis) 19 val. visada toje pačioje vietoje prie PC "Molas": birželio 3 d.; liepos 1 d.; rugpjūčio 5 d.; rugsėjo 2 d.; spalio 7 d.

Laukiame visų kurie susidomėjo.

Mes tikrai nelenktyniausime ir negerinsime "vidutinio laiko". Važiuosime kolona, mokysimės važiavimo grupėje pagrindų. Todėl greitis yra antraeilis dalykas, tikriausia bus ~21-27 km/h, bet čia priklausys nuo važiuojančių pajėgumo. Kadangi šie pasivažinėjimai orientuoti į pradedančius dviratininkus, tai greitesni tikrai nediktuos nepriimtino tempo. Nebent darysime greičio atkarpas, kurios bus numatytos.