Parama SMS žinute

Viešoji įstaiga "Dviratai" būsime dėkingi, jei siųsdami SMS žinutę paremsite mus. Paramą panaudosime dviratininkų renginių organizavimui (paradai, maratonai, šventės, varžybos) ir dalį "Dviratų" komandos poreikiams. 

Detali infomacija apie SMS paramą

 

 QR kodas suformuojantis SMS, tiems kas turi išmanius telefonus:
                         

 

VšĮ Dviratai 2019-2021 m. laikotarpiu įgyvendino projektą "Dviračių mėgėjų renginiai ir lenktynės sveikam ir aktyviam gyvenimui" Nr. SRF-SRO-2019-1-0249.

Jis skirtas įtraukti Lietuvos dviračių mėgėjus į aktyvų dalyvavimą masiniuose "sporto visiems" renginiuose per Miestų taurės dviračių lenktynių, švenčių ir nevaržybinių dviračių maratonų formatą. 

Numatyta įgyvendinti 8 skirtingus renginius visoje Lietuvoje. Kuriuose galės dalyvauti įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonės, norintys pasirinkti aktyvų laisvalaikį ir dviračių sportą, važinėjimą dviračiu kaip fizinio aktyvumo būdą. Projektas sėkmingai įgyvendintas.

Projektas "Dviračių mėgėjų renginiai ir lenktynės sveikam ir aktyviam gyvenimui" bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.